روزانه چند کارت سوخت جدید صادر می‌شود؟/ ارائه ۳۰ لیتر بنزین برای استفاده از کارت جایگاه

قاسمی گفت: با توجه به محدودیت عرضه بنزین با استفاده از کارت سوخت جایگاه که از ۲۰ مرداد ماه اعمال می‌شود، سرعت صدور کارت سوخت شخصی افزایش یافته است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از صدا وسیما، حمید قاسمی معاون مدیر عامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی ایران تصریح کرد: با توجه به محدودیت عرضه بنزین با استفاده از کارت سوخت جایگاه که از ۲۰ مرداد ماه اعمال می‌شود، سرعت صدور کارت سوخت شخصی افزایش یافته است و روزانه ۵۰ هزار کارت سوخت جدید صادر می شود.

وی با بیان اینکه براساس تصمیم شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی، افرادی که پس از این تاریخ نتوانستند کارت سوخت دریافت کنند می‌توانند با کارت سوخت جایگاه اقدام به سوختگیری کنند، اما با محدودیت‌هایی مواجه خواهند شد گفت: ممکن است این خودروها در میزان سوخت دریافتی در هر بار سوختگیری با محددویت‌هایی مواجه شوند و درهربار مراجعه با جایگاه به جای ۶۰ لیتر، ۳۰ لیتر سوخت دریافت کنند.

قاسمی با اشاره به اینکه محدودیت‌های ایجادشده به این دلیل است که همه صاحبان خودرو از کارت سوخت شخصی به منظور سوخت گیری در جایگاه‌های عرضه استفاده کنند افزود: این موضوع موجب شده است تا تقاضا برای دریافت کارت سوخت المثنی افزایش یابد، تا انجا که در راستای اجرای طرح تحویل بنزین با کارت سوخت هم اکنون روزانه ۵۰ هزار کارت سوخت جدید صادر می‌شود.

معاون مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی ایران تاکید کرد: افرادی که به هر دلیلی فاقد کارت سوخت هستند هرچه سریع تربه دفاتر پلیس +۱۰ و یا دفاتر پخش فرآورده‌های نفتی مراجعه و نسبت به ثبت نام و تهیه کارت سوخت اقدام کنند.

همچنین براساس اعلام مسئولان شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی رمز کارت‌های سوختی که جدید صادر شده است ۴ رقم سمت راست کد ملی مالک خودرو است، اما عده‌ای که از گذشته کارت سوخت داشته اند و رمز کارت سوخت خود را فراموش کرده اند می‌توانند به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه کرده و در آنجا در خواست اصلاح رمز خود را ارائه کنند.

همچنین شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی برای ساکنین تهران شرایطی را فراهم کرده است تا متقاضیان با مراجعه به نواحی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اقدام به رمز گشایی کارت سوخت کنند. براساس اعلام قبلی وزارت نفت از ۲۰ مردادماه عرضه بنزین تنها با کارت سوخت انجام می‌شود.

226226

کد خبر 1284686

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =