ضرورت زیباسازی محورهای مواصلاتی البرز برای استقبال از گردشگران

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز با تاکید بر اینکه باید نسبت به محدوده بیرونی شهر کرج همانند داخل آن توجه ویژه شود گفت: حسب دستور استاندار محترم ضرورت دارد زیبا سازی اتوبان تهران کرج قزوین در اسرع وقت و بطور جد پیگری شود.

به گزارش خبرآنلای به نقل از روابط عمومی استانداری البرز :  علی درویش پور در جلسه زیباسازی فضای بصری اتوبان تهران کرج قزوین در محدوده البرز افزود: مشکل زیباسازی این محور و سایر مسیرهای مواصلاتی البرز چندین سال بدون نتیجه باقی مانده که لازم است با تدبیر و مدیریت تمامی دستگاه های اجرایی این مشکل برطرف کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز با تاکید بر اینکه باید نسبت به محدوده بیرونی شهر کرج همانند داخل آن توجه ویژه شود، گفت: حسب دستور استاندار محترم ضرورت دارد زیبا سازی اتوبان تهران کرج قزوین در اسرع وقت و بطور جد پیگری شود.

وی با اشاره به تاثیر زیبا سازی محورهای مواصلاتی البرز بر رونق صنعت گردشگری استان  تاکید کرد: زیبا سازی راه های مواصلاتی البرز در جذب گردشگر و بهبود وضعیت اقتصادی و اشتغال زایی استان  بسیار حائز اهمیت است.

درویش پور تصریح کرد: برای رونق اقتصادی سکونت و ماندگاری مردم الزامی است و به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید نسبت به آن اهتمام جدی داشت. 

وی عنوان کرد: باید نسبت به استفاده مطلوب و خلاقانه از بیلبوردها و اِلمان ها در ورودی شهرها در جهت زیباسازی توجه ویژه کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی گفت: برای تسریع در اجرای طرح زیباسازی محور تهران کرج قزوین ضرورت دارد کمیته اجرایی تشکیل شود. 

وی تاکید کرد: لازم است  تا جلسات و بازدیدهای میدانی از این پروژه بطور مستمر در دستور کار قرار گیرد و مصمم هستیم در سال ۹۸ این پروژه به اتمام برسد.

علی درویش پور تاکید کرد: باید نسبت به زیباسازی محورهای مواصلاتی البرز بیشترین اهتمام را داشته باشیم چرا که ذی نفع اصلی این اقدام شهروندان هستند.

وی افزود: برای اثر بخشی در اجرای این پروژه لازم است دستگاه های اجرایی تعاملات لازم را باهم داشته باشند.

46

کد خبر 1284912

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =