تسـت‌های دوره‌ای سلامت ویژه کارکنان شهرداری آبادان اجرا می‌شود

شهردار آبادان گفت: در صورت موافقت رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان، آمادگی انعقاد قرارداد با یک بیمارستان برای انجام امور درمانی ویژه خانواده پرسنل شهرداری آبادان را داریم.

حسین حمیدپور در گفت و گو با خبرنگار خبرآنلاین در آبادان با اعلام این خبر اظهار کرد: در جلسه‌ای که با رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان برگزار شد، علاوه بر موضوعات کلی بهداشت و خدمات شهری، سلامت و بهداشت محیط کار پرسنل شریف شهرداری آبادان نیز مورد بررسی قرار گرفت و پیشنهاداتی دراین زمینه به ایشان ارائه شد.

وی افزود: خانواده بزرگ شهرداری آبادان به دلیل شرایط سختی که طی چند سال اخیر با آن مواجه بوده، همواره از بسیاری حقوق اجتماعی، فرهنگی و درمانی ویژه محروم بوده است به همین دلیل در نظر داریم با جلب نظر شورای اسلامی شهر آبادان و نیز موافقت رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان، راهکاری در نظر بگیریم تا خانواده پرسنل و کارکنان از مزایای حوزه سلامت و درمان بیشتر بهره‌مند شوند.

شهردار آبادان عنوان کرد: تست‌های دوره‌ای و انجام آزمایش‌های مختلف و نیز انعقاد قرارداد با یکی از بیمارستان‌های شهر آبادان پیشنهاداتی است که در راستای تکریم خانواده بزرگ کارکنان ارائه داده‌ایم و تا آخر آن را پیگیری می‌کنیم.

۴۶

کد خبر 1285155

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =