روحانی وارد تبریز شد +جزئیات سفر رئیس جمهور

مهر نوشت: رئیس جمهور به همراه تعدادی از اعضای هیئت دولت وارد تبریز شد.‏

حسن روحانی دقایقی قبل به همراه تعدادی از اعضای هیئت دولت در سفری یک روزه وارد تبریز شد.

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی صبح امروز پنجشنبه وارد فرودگاه بین‌المللی تبریز شد و در بدو ورود از سوی نماینده ولی فقیه در استان، استاندار و مسئولین ارشد استانی مورد استقبال قرار گرفت.

روحانی صبح امروز  در بدو ورود به تبریز گفت: بسیار خوشحالم که در این ایام مبارک و پایان ماه ذی قعده و آغاز ذی حجه توفیق حاصل شد تا میهمان مردم آذربایجان شرقی و شهر تبریز باشم.

وی با تاکید بر اینکه پروژه های خوب و تاثیرگذاری امروز در استان افتتاح می شود، افزود: این پروژه ها باعث اشتغالزایی در منطقه می شود.

وی با تاکید بر اینکه برای پروژه هایی که امروز افتتاح می شود رقم های خوبی صرف شده است، افزود: این طرح ها همچنین اثر اقتصادی بسیار زیادی برای استان خواهند داشت.

رئیس جمهور ادامه داد: پروژه های امروز شامل آبرسانی، نیرو، صنعتی و پالایشگاهی است که امیدوارم برای مردم آذربایجان شرقی خیر و برکت داشته باشد.

روحانی سپس اظهار داشت: در این سفر پروژه هایی که پارسال برنامه ریزی شده بود را بررسی و گزارش آنها را اعلام می کنیم.

افتتاح نیروگاه سیکل ترکیبی هریس و بهره برداری از طرح ها و پروژه های مختلف تولیدی و صنعتی در سطح استان آذربایجان شرقی به صورت ویدئو کنفرانس، افتتاح طرح های توسعه پالایشگاه تبریز و شرکت در شورای اداری استان از جمله برنامه‌های روحانی در این سفر است.

2727

کد خبر 1285467

برچسب‌ها