۱ نفر
۱۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۲
دریا، جنازه یک غریق را به ساحل رساند

تسنیم نوشت: رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: پس از دو روز پایش هوایی و دریایی برای یافتن ۲ خدمه مفقودی شناور غرق شده در خلیج فارس جسد یکی از خدمه غرقی در آبهای عسلویه یافت شد.

احسان گلستانی در عسلویه با بیان اینکه یک شناور با پنج خدمه در آبهای خلیج فارس غرق شد اظهار داشت: این شناور که از امارات متحده عربی به سمت بندر دیر در حرکت بود در دریا غرق شد که  از پنج خدمه آن سه نفر نجات یافتند.

وی با بیان اینکه برای یافتن ۲ خدمه دیگر این شناور پایش هوایی و دریایی توسط شناورهای ناجی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر و بالگرد شرکت نفت و گاز  پارس از روز گذشته آغاز شد افزود: صبح امروز با تلاش شناور ناجی ۱۸ بندر عسلویه، بالگرد شرکت نفت و گاز پارس و همکاری صیادان بومی عسلویه، جسد یکی از دو خدمه غرقی در ۲۰ مایلی جنوب غربی عسلویه در آبهای خلیج فارس کشف شد.

رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی بنادر و دریانوردی استان بوشهر با تاکید ادامه جستجو برای یافتن دیگر مفقودی شناور غرقی یاد شده تصریح کرد: تیم‌های جستجو و نجات  اداره کل بنادر  و دریانوردی استان بوشهر، عملیات خود را برای پیدا کردن  مفقودی غرقی دیگر ادامه می‌دهند.

گلستانی با بیان اینکه بیشتر بنادر استان بوشهر دارای پایگاه امداد و نجات دریایی است گفت: بنادر مختلف استان بوشهر دارای پایگاه‌های امداد و نجات دریایی هستند که در شبانه‌روز آماده امدادرسانی و خدمات رسانی به حادثه دیدگان در خلیج فارس است.

وی، بیان کرد: تمام پهنه خلیج فارس تحت پوشش مراکز جستجو و نجات بنادر و دریانوردی استان بوشهر همراه با شناورهای ناجی و تجهیزات و نیروی انسانی متخصص هستند.

۲۳۵۲۳۱
کد خبر 1285585

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =