چرا علی علیپور به چالش پرسپولیس تبدیل می‌شود؟

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: متاسفانه با کمبود مهاجم در فوتبال ایران روبرو هستیم و حالا پرسپولیس نیز با این مشکل مواجه است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ بعد از مدت‌ها تلاش مسئولین پرسپولیس، علیپور در این باشگاه ماندنی شد تا قرمزها در فصل نقل و انتقالات با چالش‌های بیش‌تری روبه‌رو نشوند. 

علیپور که در این تابستان در آستانه ترک پرسپولیس قرار داشت، اما به‌دلیل داشتن قرارداد در پرسپولیس ماندنی شد، دیروز در مصاحبه‌ای اعلام کرد: «برادری‌اش را به پرسپولیس ثابت کرده است.»

او در حالی در پرسپولیس ترک نکرد و در تیم ماندنی شد که باشگاه اعتقاد داشت که او یک بازیکن حرفه‌ای است و هر باشگاهی که او را می‌خواهد باید با پرسپولیس مذاکره کند و مبلغ مورد نیاز را بپردازد.

 جواد منافی، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در مصاحبه‌ خود با مهر، از فقر مهاجم در فوتبال ایران کرد و گفت: «متاسفانه فقر مهاجم ایرانی داریم و این برای فوتبال ملی خطرناک است. علی علیپور واقعا در فوتبال ایران تنها شده است و باید پرورش مهاجم به صورت دقیق با استعدادیابی در فوتبال پایه صورت بگیرد.»

او همچنین درباره خرید که مهاجم خارجی گفت: «بازیکن خارجی هم نباید در حد و اندازه های ماریو بودیمیر باشد. پرسپولیس نیاز به یک مهاجم شش‌دانگ داشت. او فقط قد و قامت داشت و هیچ عملکرد مثبتی در پرسپولیس نداشت. حضور چنین بازیکنانی فقط پرسپولیس را بدهکار می کند.»

255 41

کد خبر 1285774

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =