صیادمنش: خوشحالم فرصت بازی در فنرباغچه را دارم/ در دیدار با بایرن مونیخ فرصت زیادی به من داده شد

میزان نوشت: اللهیار صیادمنش، مهاجم ایرانی تیم فوتبال فنرباغچه ترکیه گفت: در بازی با بایرن مونیخ فرصت زیادی به من داده شد تا بازی کنم و سعی کردم عملکرد خوبی مقابل بهترین‌ها داشته باشم.

تیم فوتبال فنرباغچه ترکیه در روزهای اخیر دیدارهای تدارکاتی با تیم‌های بایرن مونیخ و رئال مادرید انجام داد که البته به ترتیب با نتیجه شش بر یک و پنج بر سه شکست خورد.

اللهیار صیادمنش مهاجم جوان و ایرانی فنرباغچه در بازی با بایرن مونیخ ۲۴ دقیقه و در مقابل رئال مادرید هم ۸ دقیقه به میدان رفت. این بازیکن پیش از این در دیدار با هرتابرلین برای تیمش به میدان رفت و موفق به گلزنی شد.

صیادمنش در این مورد گفت: «نام این بازی‌ها تدارکاتی است و قطعا شرایط بهتری در لیگ ترکیه خواهیم داشت. در بازی‌های تدارکاتی نتیجه مهم نیست.»

او در مورد بازی‌هایی که انجام داده گفت: «من همیشه سعی می‌کنم به عنوان یک ایرانی نماینده خوبی برای کشورم باشم. در بازی با بایرن مونیخ فرصت زیادی به من داده شد تا بازی کنم. وقتی شما مقابل بهترین‌ها قرار می‌گیرید، سعی می‌کنید بهترین نمایش را داشته باشید.»

بازیکن ایرانی تیم فنرباغچه ترکیه در پایان گفت: «من در این بازی‌ها سعی کردم بهترین تلاش و بهترین عملکرد را داشته باشم و خداراشکر می‌کنم و خوشحالم که سرمربی تیم در این دیدارها فرصت بازی به من داد.»

255 41

کد خبر 1285798

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =