ادعای پوچ تندروها درباره املاک داشتن ظریف در آمریکا/ برادران به اصطلاح حزب‌اللهی و مجریان صداوسیما مراقب عملیات نفوذ باشید

در شرایطی که همه سیاسیون داخلی پشت سر وزیرخارجه ایستاده اند و تحریم شدنش از سوی آمریکا را محکوم می کنند، برخی تندروهای داخلی فضا را برای هجمه علیه ظریف مناسب دیده اند.

به گزارش خبرآنلاین، تحریم ظریف از سوی آمریکا بازهم چپ و راست سیاست را کنار هم قرار داد تا در کنار دولتمردان، مجلسی ها، نیروهای نظامی و روحانیت همه پشت سر وزیرخارجه قرار گرفته و از او حمایت کنند. با این وجود هستند برخی تندروها که فضای بعد از تحریم را فرصت مناسبی برای هجمه علیه وزیرخارجه قرار داده اند. آنچنان که برخی مجریان شبکه افق که نزدیک به جریان خاص سیاسی هستند تهمت هایی را به برخی مسئولان نظام از جمله ظریف زده اند.

یک کانال اصولگرا نیز در یک ادعای دروغ، مدعی شده است که ظریف دو خانه در آمریکا دارد. این درحالیست که کانال تلگرامی سایت آزادی در بررسی که کرده نوشته است؛

آدرس اولی ملکی است که در دوران آقای نژادحسینیان برای اقامتگاه نفر دوم نمایندگی خریداری شده. البته این ملک بنام شرکت میری بوده و چند سال پیش توسط آمریکا به اتهام پوششی بودن برای املاک ایران، این ملاک و تمام اموال شرکت میری مصادره شده است.

ملک دوم هم اقامتگاه سال اول دکتر ظریف به عنوان نفر دوم  نمایندگی نیویورک در شهر اسکارزدیل در حومه نیویورک است که از سال 88 میلادی تا سال 90 در اجاره نمایندگی ایران بوده که اوایل سال 90 هم اجاره آن فسخ شده. هیچ وقت هم ملکی نبود و اجاره یک ساله بوده است.

این کانال تلگرامی در ادامه نوشته است؛ برخی برادران حزب اللهی و مجریان صدا و سیما مراقب عملیات نفوذ باشند، حتما روزی که دیر هم نیست،مشخص می شود چگونه دشمن بر آنان نفوذ پیدا کرده تا آنان را عمله خود برای تخریب وزیر خارجه جمهوری اسلامی بکند.

172727

کد خبر 1285872

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • عرشیا IR ۱۵:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۱
  1 7
  اوج کینه و بغض امثال یامین پور را میتوان در این میان بوضوح مشاهده کرد ....
 • IR ۱۷:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۱
  2 5
  او تنها وزیر خارجه است که رودروی امریکاه ایستاد و توافقی را بر انها تحمیل کرد که برای رهایی از ان چه بلوایی به پا کرده اند
 • IR ۱۸:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۱
  2 7
  جالبه که تندروهای داخلی و خارجی هر دو پیام های مشابهی رو منتشر می کنند. اینوری! آنوری! پیوندتان مبارک!
 • IR ۱۸:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۱
  2 6
  حالا فرض محال کن که داشته باشه. تو چرا دردت گرفته؟ املاک ایشان شامل تحریم می شه.
 • IR ۰۱:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۲
  1 6
  فعلا که تیغ دست دیوانه است مواظب باشید