۱ نفر
۱۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۱

صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی سی ان ان نوشت: بار دیگر مصیبتی بزرگ دامنگیر خانواده کندی، رئیس جمهور پیشین آمریکا شده است. این بار جسد نوه جان اف کندی در مجموعه ای خانوادگی پیدا شد.

هنوز علت دقیق مرگ این دختر بیست و دو ساله مشخص نیست. جسد سائوریس کندی هیل Saoirse Kennedy Hill در منطقه هیانیس پورت Hyannis Port در ایالت ماساچوست پیدا شد. خانواده کندی با انتشار بیانیه ای این خبر را اعلام کرد. ایتل کندی همسر نود و یک ساله جان اف کندی از این اتفاق ابراز تاسف کرده است.
گویا وی به علت مصرف بیش از اندازه مواد مخدر جان باخته است. وی یادداشت هایی داشته که در آنها به افسردگی شدیدش اشاره می کرده است. وی مدتی از دوران بچگی خود را در ایرلند سپری کرده بود و اسم کوچک او نیز ریشه ایرلندی دارد. پدر او به عضویت در ارتش جمهوریخواه ایرلند متهم شده بود که به همین علت هم به پانزده سال زندان محکوم شد اما بعدا این حکم نقض شد.
شمار دیگری از اعضای خانواده کندی در سن جوانی به علت تصادف یا مسائل دیگر جانشان را از دست داده اند. یکی از این افراد دیوید آنتونی کندی بود که به مصرف بیش از اندازه مشروبات الکلی و اعتیاد مبتلا بود. وی که عموی این دختر تازه جان باخته است در سال 1984 در هتلی در ایالت فلوریدا جان سپرد.

64231
کد خبر 1285972

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =