عضو هیئت مدیره شرکت لوله‌سازی اهواز: تلاش برای رونق خط تولید

عضو هیئت مدیره شرکت لوله سازی اهواز از همکاری دادستانی اهواز و استاندار برای رفع بدهی ۱۰ ساله ی شرکتِ لوله سازی و حمایت های ویژه صندوقِ بازنشستگی با هدف رونق خط تولید خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین، شرکت لوله سازی اهواز یکی از شرکت های تولید کننده خطوط لوله برای پروژه ملی گوره _ جاسک است. عضو هیئت مدیره این شرکت دراین باره گفت: 

شرکت لوله سازی اهواز اولین شرکتی است که توانست ۵۰ کیلومتر از پروژه ملیِ گوره_جاسک را تولید و آزاد کند و امیدواریم در آینده ی نزدیک باقیِ لوله ها را نیز تولید و به  کارفرما تحویل دهیم. 

حسام خوش بین فر افزود: موفقیت ما در این پروژه از نتایج حمایت ها و تدبیر دکتر صالحی مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری است. حمایت های شبانه روزی و بی دریغ ایشان از مجموعه لوله سازی اهواز و فولاد اکسین باعث شد چرخه ی تولید در استان شاهد حرکت بزرگی باشد که برای اولین بار ما بتوانیم تولید ورق های ترش را در کشور داشته باشیم. 

خوش بین فر از همکاری دادستانی اهواز و استاندار برای رفع بدهی ۱۰ ساله ی شرکتِ لوله سازی و حمایت های ویژه صندوقِ بازنشستگی با هدف رونق خط تولید خبر داد. 

وی یاداور شد: طی جلسه اخیری که با دادستان و  استاندار محترم خوزستان داشتم، پیرامونِ حلِ مشکلاتِ شرکت لوله سازی اهواز و بانک پاسارگاد تدابیر مناسبی اتخاذ کردند و از هر دو بزرگوار تشکر ویژه دارم.

خوش بین فر با بیان اینکه دادستان اهواز برای کمک به صنعت و تولید عزمِ جدی دارد توضیح داد: همه ی َهم و غم دادستان معطوف به منویات رهبری درخصوص "رونق تولید" برای کمک به مجموعه شرکت لوله سازی اهواز و تولید است.

وی گفت؛ دادستان توانست در این زمینه بسیار کمک بدهد و با دعوت از مدیرعاملِ محترم بانک پاسارگاد توانست برای خیلی از بدهی ها تخفیف بگیرد و چالش ۱۰ ساله ی شرکت لوله سازی اهواز با بانک پاسارگاد امیدواریم با کمک دادستان و استاندار محترم حل کنیم. با رفعِ این مشکل، دغدغه ی ۱ هزار و ۷۰۰ نیروی این شرکت برطرف می شود و با انگیزه ی بیشتر به سوی تولید حداکثری گام برمیدارند. 

به گزارش خبرآنلاین، شرکت لوله سازی اهواز با تولید لوله های پروژه ی خطوط لوله ی گوره _ جاسک توانست ۵۰ کیلومتر اولیه را تولید کند. شرکت فولاد اکسین طی ماه جاری برای اولین بار در شرایط تحریم توانست ورق های ترش را تولید و در اختیار شرکت لوله سازی اهواز بگذارند.

۴۶

کد خبر 1286068

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =