افزایش سهم ایران در بازار پیام تصویری با امضا یک تفاهم‌نامه

به منظور افزایش سهم کشورمان در بازار پیام تصویری جهان، تفاهمنامه‌ای بین سازمان امور سینمایی و سمعی بصری و سازمان توسعه تجارت ایران منعقد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حسین انتظامی و محمدرضا مودودی به منظور افزایش سهم در بازار پیام تصویری جهان یک تفاهم‌نامه را امضا کردند. 

این تفاهم‌نامه که صبح امروز به امضای حسین انتظامی رییس سازمان سینمایی و محمدرضا مودودی سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران رسید در راستای بهره گیری از ظرفیت‌های قانونی سازمان توسعه تجارت ایران و به منظور تنوع بخشی به ترکیب سبد صادرات غیرنفتی کشور و تقویت رقابت پذیری، تضمین و تقویت برند ملی ایران در پناه معرفی صیانت از تعالی فرهنگ در تاریخ تمدن و هویت دینی و ملی و افزایش سهم در بازار پیام تصویری جهان منعقد شده است.

در موضوع این تفاهم، همکاری مشترک در جهت تجاری سازی محصولات سمعی و بصری تولید داخل، گسترش ارتباطات، مبادلات و عرضه محصولات فرهنگی و تجاری خدمات و آثار سینمایی و تصویری ایران در جهان بر اساس ضوابط و قوانین و حدود اختیارات طرفین و همچنین تشویق و حمایت از صادرات محصولات در قالب بسته حمایت از توسعه صادرات غیرنفتی قید شده است.

متن کامل این تفاهم‌نامه را بخوانید.

۵۷۲۴۵

کد خبر 1286147

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =