مرگ ۲ جوان در رودخانه‌های آذربایجان‌غربی

یک جوان ۲۷ ساله در رودخانه زرینه‌رود شاهین‌دژ و یک جوان ۲۴ ساله در رودخانه سیمینه‌رود میاندوآب به علت عدم مهارت کافی غرق شدند و اجساد بی‌جان آنها توسط نیروهای امدادی و انتظامی از آب بیرون کشیده شد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، سرهنگ حسن شیخ‌نژاد فرمانده انتظامی میاندوآب گفت: روز گذشته، گزارشی به مرکز فوری‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر غرق‌شدگی یک نفر در رودخانه سیمینه‌رود میاندوآب، اعلام شد که بلافاصله تیم‌های امدادی و انتظامی در محل حادثه حاضر و مشخص شد که فرد حادثه دیده که ۲۴ ساله بوده، برای شنا داخل آب رفته بود که به علت عدم مهارت در فن شنا، غرق شده است.

سرهنگ مجید عمران‌زاده فرمانده انتظامی شاهین‌دژ هم در خصوص حادثه دیگری در استان گفت: عصر جمعه گزارشی به مرکز فوریت‌های ۱۱۰ مبنی بر غرق‌شدگی یک نفر در رودخانه زرینه رود شاهین‌دژ، اعلام و بلافاصله تیم‌های امدادی و انتظامی به محل حادثه اعزام و مشخص شد فرد حادثه دیده که ۲۷ ساله بوده به علت عدم مهارت در فن شنا، غرق شده است.
این مقام انتظامی ادامه داد: با تلاش گروه های امدادی و ماموران انتظامی، جسد جوان ۲۷ ساله از آب خارج و برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد.

46

کد خبر 1286169

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =