برگزاری مسابقات جام ملت‌های اسکیت/ ایران میزبان مسابقات غرب آسیا شد

سایت فدراسیون اسکیت نوشت: رئیس فدراسیون اسکیت از برگزاری جام ملت‌های آسیا برای نخستین بار در این رشته خبر داد.

نشست هیئت رئیسه فدراسیون اسکیت با حضور بهمن محمدرضایی رئیس فدراسیون ، مجید هنرجو، کوروش فولادی، حسین خیری نیا، مریم وفاخواه، علیرضا نصیری، علیرضا روستاکاری، حصاری، اکبری و سید مسعود دکه اعضای هیئت رئیسه در این فدراسیون برگزار شد.

محمد رضایی در ابتدا گزارشی از ارتقای برنامه های پیشرو در زمینه آموزش، مسابقات، فرهنگی، اطلاع رسانی، اعزام سه ورزشکار دختر عضو تیم ملی اسکیت برد به کمپ آموزشی نانجینگ چین با حمایت شورای المپیک آسیا و .... ارائه داد.

وی همچنین در این جلسه از برگزاری جام ملت‌های اسکیت آسیا هر دو سال یکبار برای نخستین بار خبر داد.

محمدرضایی عنوان کرد: باید تلاش شود تا کشورهای غرب آسیا را در زمینه اسکیت فعال کنیم و آنها را عضو اسکیت آسیا کنیم و در همین راستا بزودی مسابقات غرب آسیا با محوریت و برنامه ریزی فدراسیون اسکیت ایران را برگزار خواهیم کرد.

محمدرضایی در ادامه گفت: بزودی سایت فدراسیون آسیا با سه زبان انگلیسی ، فارسی و چینی بروز رسانی خواهد شد و بخش فارسی سایت فدراسیون آسیا را روابط عمومی و روابط بین الملل فدراسیون اسکیت کشورمان پوشش محتوایی و تصویری می‌دهد.

رئیس فدراسیون اسکیت افزود: بزودی ایران میزبان کمیته اسکیت آسیا خواهد بود تا اعضای آسیایی کمیته اسکیت از نزدیک اماکن ورزشی را بازدید کنند.

وی در خاتمه به برگزاری دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش اسکیت اشاره کرد و گفت: با توجه به پیگیری ها و رایزنی های
فدراسیون اسکیت با وزارت ورزش وجوانان ، علاوه بر رشته اسکیت سرعت ، رشته اسکیت فری استایل نیز در این دوره از المپیاد استعدادهای برتر اضافه شد که جا دارد از زحمات سعادتمند، عظیمی و دولو جهت این امر مهم تقدیر و تشکر کنم.

در این جلسه کوروش فولادی عضو هیئت رئیسه فدراسیون اسکیت از زحمات رئیس فدراسیون تشکر کرد و اظهار داشت: به جرات می توانم اعلام کنم فدراسیون اسکیت فعالترین و پویا ترین فدراسیونی است که سراغ دارم و روزهای بسیار درخشانی را برای این ورزش با سکانداری بهمن محمدرضایی می بینم.

مجید هنرجو نایب رئیس فدراسیون و عضو هیئت رئیسه نیز پیرامون مسابقات جهانی 2019 اسپانیا گزارشی به حاضرین داد و از زحمات و تلاش های بی دریغ رئیس فدراسیون و سایر اعضا تقدیر و تشکر کرد.

همچنین علیرضا نصیری دبیر فدراسیون اسکیت از زحمات رئیس فدراسیون و کلیه اعضای هیئت رئیسه تقدیر و تشکر کرد و گفت: دومین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر امسال به میزبانی استان های مازندران ( اسکیت سرعت و اسکیت فری استایل در بخش بانوان 6 تا 9 شهریور ماه )، استان تهران ( اسکیت فری استایل در بخش آقایان 4تا 6 شهریور ماه ) و استان آذربایجان غربی ( اسکیت سرعت آقایان 1تا 4 شهریور ماه ) با حضور فعال 32 استان و 1300 ورزشکار برگزار می شود.

خیری نیا عضو هیئت رئیسه و رئیس هیات اسکیت مازندران نیز آمادگی این استان جهت میزبانی دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر را اعلام کرد و از اعضای هیات رییسه نیز دعوت نمود تا در این مسابقات حضور بهم رسانند.

سپس اعضا هیئت رئیسه در حوزه های مختلف، چارت جدید فدراسیون اسکیت ، دستورالعمل سطح بندی دوره های آموزشی ، صدور گواهینامه های فنی ، بررسی دستورالعمل جدید برگزاری مسابقات لیگی در کلیه رشته های تحت پوشش و راهکارهای جذب اسپانسر و حامی مالی بحث و تبادل نظر کردند و تصمیمات جدید را به شور گذاشته و مصوب کردند.

در پایان این جلسه ابلاغ سرپرستی مسابقات دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر اسکیت توسط کوروش فولادی به روسای هیئت اسکیت استان‌های مازندران ، آذربایجان غربی و تهران اهدا شد.

256 251

کد خبر 1286314

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =