بلند پروازها بلیط رفت و برگشت اروپا جایزه می‌گیرند

همه ما در زندگی با مرزها و محدودیت‌هایی برای رسیدن به رویاها و بلندپروازی‌هایمان روبرو هستیم. مرزهایی دست‌وپا گیر که بسیاری مواقع مانع از رسیدن به اهدافمان شده‌اند؛ موانعی که همیشه و همه‌جا هستند . اما به راستی اگر حدومرزی وجود نداشت، چطور خودمان را در رویاها و بلندپروازی‌هایمان تصور می‌کردیم؟ آخرین پله بلندپروازی‌هایمان کجا بود؟ تا کجا برای رسیدن به آرمان‌ و آرزوهایمان اوج می‌گرفتیم؟

شاید فرصت بدی نباشد تا پرواز بدون هیچ ‌حد و مرزی در دنیای آرزوهایمان را با شرکت در کمپین بلند پروازی علی‌بابا شروع کنیم. علی‌بابا و لوفت‌هانزا به بهترین بلند پروازی‌های شما جایزه می‌دهند. مرحله دوم کمپین بلندپروازی علی‌بابا با هدف زنده کردن حس تغییر در زندگی، شکستن مرزها و محدودیت‌ها برای دستیابی به خواسته و رویاها طی مرداد ماه سال جاری برگزار شده است.

شما می‌توانید با شرکت در این کمپین به بلندپروازی‌های خود پروبال واقعی ‌تری بدهید و خودتان را با بال‌های واقعی در مسیر رسیدن به آرزوهایتان تصور کنید.

اما چطور می توانیددر کمپین بلندپروازی شرکت کنید؟

 کافیست در حالی که بال درآورده‌اید، یک عکس از خودتان بگیرید و در صفحه اینستاگرامتان منتشر کنید. در کپشن عکس خود بهترین و ناب‌ترین پاسخ را به این سوال که اگر هیچ حدو مرزی وجود نداشت، تا کجا پرواز می‌کردی و چرا؟ بدهید و هشتک #بلندپروازی را به کپشن اضافه کنید و صفحه علی‌بابا و لوفت‌هانزا را منشن کنید.

همه شرکت‌کنندگانی که شرایط مسابقه را رعایت کرده باشند در قرعه‌کشی شرکت داده خواهند شد و در پایان به سه نفر از برندگان بلیط رفت ‌و ‌برگشت به اروپا به مقصد منتخب خود پرداخت خواهد شد.

کمپین بلند پروازی علی ‌بابا در حالی برگزار می‌شود که پیش از این در تابستان گذشته علی بابا، رتبه یک فروش بلیط هواپیما با همکاری لوفت‌هانزا، مرحله اول کمپین بلند پروازی را برگزار کردد . کمپینی که با استقبال زیادی از سوی مردم در تمام نقاط جهان، اینفلوئنسرها، سلبریتی‌ها و... مواجه شد. شرکت‌کنندگان مرحله اول کمپین بلندپروازی، عکس‌هایی از بلندپرواژی‌های خود در صفحه اینستاگرام خود منتشر و به برندگان هزینه رفت و برگشت پرواز به مقصد انتخابی خود در اروپا اهدا شد.

شاید وقت آن رسیده تا آرزوهایتان را باور کنید و به آن‌ها رنگ و بوی واقعی‌تری بدهید.

2121

کد خبر 1286368