نخست‌وزیر پاکستان درباره اقدام علیه ایران به آمریکا هشدار داد

فارس نوشت: نخست‌وزیر پاکستان گفت: اگر اشتباهی درباره ایران و یا افزایش تنش و حمله به این کشور رخ دهد باتلاقی برای عاملان این اقدام به وجود می‌آید.

 عمران‌خان نخست وزیر پاکستان در یک مصاحبه تلویزیونی ضمن اخطار به سران آمریکایی گفت: من به ایران سفر کرده‌ام و از نزدیک روحیه شهادت طلبی مردم این کشور را دیده‌ام.

وی افزود: بنابراین  اگر اشتباهی درباره ایران و یا افزایش تنش و حمله به این کشور رخ دهد باتلاقی برای عاملان این اقدام به وجود می‌آید.

نخست وزیر پاکستان افزود: رهبران دنیا نباید ایران را با دیگر کشورهای منطقه مقایسه کنند و این مطلب را درک کنند که حمله به این کشور تا چه اندازه می‌تواند خطرناک باشد.

عمران‌خان تأکید کرد: تمام تلاش خود را برای کاهش تنش در منطقه انجام خواهد داد.

نخست‌وزیر پاکستان پیش از این نیز در سخنانی گفته بود این کشور فقط در صلح شریک آمریکاست نه در جنگ و آمریکا باید پاکستان را دوست خود بداند نه عمله‌ خود.

310311

کد خبر 1286369

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 2
 • محمدی IR ۱۲:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۳
  5 0
  کشورهای آسیایی با موقعیت ممتاز خود می توانند اقتصاد زیبا و دور از استثمار را ایجاد می کنند و همه ی کشورهای آسیایی خواهان امنیت منطقه هستند نه اینکه از انطرف دنیا بیایند و ملتها را با فریب استثمار کنند، این کجایش حقوق بشر است، دارند استثمار ملتها را جایگزین حقوق بشر می کنند که انسانیت را می خشکاند و ایران باید از منافع ملی خود دفاع کند، ناموس داری در اقتصاد و امنیت کشور است و ایران از منافع ملی خود دفاع می کند، همانند سایر کشورها که از منافع ملی خود دفاع می کنند
 • FR ۱۲:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۳
  2 0
  قابل توجه وطن فروش ها و سست عنصرها
 • IR ۲۱:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۳
  1 0
  خیلی سنگین بود .جملاتش