خسرو دهقان رئیس انجمن صنفی منتقدان و نویسندگان آثار سینمایی شد 

اولین نشست هیات مدیره انجمن صنفی منتقدان و نویسندگان آثار سینمایی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، کامران ملکی، بازرس انجمن صنفی منتقدان و نویسندگان آثار سینمایی اعلام کرد، در اولین نشست هیات مدیره این نهاد صنفی و در یک تعامل و تفاهم صمیمانه، هریک از اعضاء در مسئولیت های داخلی انجمن قرار گرفتند .

بر اساس این تعامل خسرو دهقان به اتفاق آراء ریاست هیات مدیره انجمن را به عهده گرفت و جواد طوسی در این دوره ترجیح داد به عنوان نایب رییس انجمن در کنار خسرو دهقان قرار گیرد .

بر همین اساس جعفر گودرزی که در دو دوره اخیر بالاترین رای را در مجامع عمومی انجمن کسب کرده بود با تمایل خود از سمت های پیشین کناره گیری کرد و صرفا مسئولیت سخنگویی و خزانه داری انجمن را پذیرفت .

از سوئی دیگر علی علایی در کمیته سه نفره عضویت انجمن قرارگرفت و سپیده ابرآویز هم بر اساس مصوبه شورای مرکزی پیشین ، دبیری جشن نوشتار انجمن را برای برگزاری دوره ای پربار عهده دار است .

ملکی ادامه داد که خوشبختانه مسئله ثبت انجمن در وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با پیگیری جعفر گودرزی سرعت گرفت و به اتمام رسید و ان شاءالله به زودی شناسه ملی انجمن صادر خواهد شد و هویت قانونی و مستقل انجمن صنفی منتقدان و نویسندگان آثار سینمایی شکل خواهد گرفت .

۲۵۸۲۵۸

کد خبر 1286416

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =