خرید اینترنتی بهترین بیمه مسافرتی سامان، ملت، البرز و ...

بیمه مسافرتی بیمه‌ای ضروری برای سفر است که در مورد سفرهای خارجی کاربرد دارد. به این معنی که این بیمه در سفر به کشورهای خارجی از شما در برابر حوادث غیر قابل پیش‌بینی مثل بروز بیماری، گم شدن بار، تأخیر در پرواز یا تحول چمدان‌ها و بسیاری از پوشش‌های دیگر حمایت می‌کند.

با توجه به بالا بودن هزینه‌هایی مثل هزینه درمان در کشورهای خارجی و همچنین عدم آشنایی مسافران ایرانی با شرایط و قوانین آن کشورها، بهترین راه برای داشتن یک سفر مطمئن و کم هزینه، داشتن بیمه مسافرتی است.

پوشش‌های بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی پوشش‌های متنوعی دارد که بسیاری از آنها در شرکت‌های مختلف بیمه مشترک است. پوشش‌هایی مثل:

 •  هزینه‌های پزشکی و بستری در بیمارستان در خارج از کشور
 •  هزینه‌های ناشی از تأخیر در تحویل چمدان‌ها
 •  هزینه‌های ناشی از تأخیر در حرکت
 •  پرداخت هزینه‌های لازم در صورت سرقت یا گمشدن مدارک شناسایی بیمه‌گذار
 •  پرداخت هزینه‌های فوری دندان‌پزشکی
 •  جابجایی یا بازگرداندن بیمه‌گذار به کشورش در صورت بروز حادثه یا بیماری
 •  بازگرداندن اعضای خانواده بیمه‌گذار به کشور مقصد در صورت فوت یا بستری شدن او
 •  بازگرداندن جسد متوفی به کشور در صورت فوت بیمه‌گذار
 •  ارائه مشاوره، پرداخت هزینه و پیگیری مسائل حقوقی در صورت بروز مشکل قانونی در کشور مقصد
 •  پرداخت هزینه بازگشت بیمه‌گذار به کشور در صورت فوت یکی از اعضای خانواده
 •  پرداخت هزینه‌های ارسال دارو برای بیمه‌گذار
 •  و...

بیمه مسافرتی ملت

بیمه ملت یکی از بیمه‌های پر فروش در زمینه بیمه مسافرتی است که مهم‌ترین دلیل پر فروش بودن آن را می‌توان ارزان بودن قیمت نسبت به سایر شرکت‌ها عنوان کرد. همچنین در بیمه مسافرتی ملت بیشتر پوشش‌های اصلی این بیمه نامه ارائه می‌شود.

در حال حاضر شرکت کمک رسان بیمه ملت که از طریق آن‌ها خدمت رسانی می‌کند، شرکت رایزشوتز (Reise schutz) و شرکت ایفرا (I.F.R.A) است.

در بیمه مسافرتی ملت برای هر خسارت حداقل 25 یورو فرانشیز وجود دارد. یعنی در بسیاری از پوشش‌ها مثل پوشش هزینه‌های درمانی، 25 یورو از مبلغ خسارت را باید بیمه گذار پرداخت کند. البته مبلغ دقیق فرانشیز به سقف تعهدات بیمه نامه شما و همچنین مبلغ خسارت شما بستگی دارد.

بیمه ملت یکی از معدود شرکت‌های بیمه است که بیمه مسافرتی را در قالب بیمه مسافرتی دانشجویی و به صورت حداکثر یکساله صادر می‌کند.

بیمه مسافرتی البرز

بیمه البرز یکی از شرکت‌های قدیمی و با سابقه در صنعت بیمه است که در کنار سایر بیمه‌ها، بیمه مسافرتی را هم به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

بیمه مسافرتی البرز پوشش‌هایی مثل هزینه درمان، هزینه دندانپزشکی، بازگرداندن جسد، تأخیر در حرکت، مسائل حقوقی و ... را شامل می‌شود. در این بیمه هم فرانشیز 25 یورویی برای هر خسارت وجود دارد و شرکت‌های کمک رسان آن شرکت‌های  Reise schutz  و  Marm هستند.

بیمه مسافرتی ایران

همانطور که می‌دانید شرکت بیمه ایران اولین و قدیمی‌ترین شرکت بیمه و همچنین تنها شرکت بیمه دولتی در ایران است که بیمه مسافرتی را هم به متقاضیان ارائه می‌دهد.

بیمه مسافرتی ایران علاوه بر پوشش‌های اصلی و مهم این بیمه نامه، از معدود شرکت‌هایی است که پوشش‌هایی مثل پوشش بازگرداندن کودک بی سرپرست و پوشش عملیات جست و جو و نجات برای یافتن بیمه‌گذار را عرضه می‌کند.

در حال حاضر شرکت کمک رسان بیمه مسافرتی ایران، شرکت Swiss Assist است اما در بیمه مسافرتی ایران امکان دریافت خسارت در کشورهای خارجی وجود ندارد و برای این موضوع باید پس از بازگشت به ایران و با ارائه مدارک مورد نیاز، خسارت را از شرکت بیمه ایران دریافت نمود.

بیمه مسافرتی آسیا

بیمه آسیا یکی دیگر از بیمه‌های قدیمی و با سابقه در زمینه ارائه انواع خدمات بیمه‌ای است که بیمه مسافرتی را برای مسافران عازم به خارج از کشور ارائه می‌کند.

در بیمه مسافرتی آسیا هم مانند بسیاری از شرکت‌های بیمه پوشش‌های اصلی این بیمه نامه ارائه می‌شود. شرکت کمک رسان این بیمه در حال حاضر شرکت SOS است که در کشورهای خارجی هم امکان دریافت خسارت مستقیم برای پوشش‌هایی مثل بستری در بیمارستان وجود دارد.

همچنین این بیمه مثل بسیاری از شرکت‌های بیمه، حداکثر برای افراد تا 85 سال صادر می‌شود.

بیمه مسافرتی سامان

بیمه سامان شرکت بیمه‌ای است که در زمینه بسیاری از بیمه‌ها مثل بیمه مسافرتی به دنبال ارائه خدمات جدید و متمایز از سایر شرکت‌های بیمه است. بیمه مسافرتی سامان علاوه بر پوشش‌های رایجی که سایر شرکت‌ها ارائه می‌کند، پوشش‌هایی مختص به خود دارد. مثل جبران هزینه ناشی از کنسلی سفر، جبران هزینه‌های ناشی از سرقت موبایل، لپتاپ و تبلت در طول مدت سفر، بیمه سرقت و حوادث منزل در طول مدت سفر و...

در حال حاضر بیمه مسافرتی سامان برای ارائه خدمات در کشورهای خارجی، با شرکت‌های کمک رسان Mideast  و  Euro Crossهمکاری می‌کند و برای پوشش هزینه‌های درمانی در سفر سقف 70 هزار یورویی دارد. در بیمه مسافرتی سامان امکان دریافت خسارت در همان محل و برای پوشش‌هایی مثل پوشش بستری وجود دارد.

همچنین بیمه سامان این بیمه نامه را در قالب بیمه مسافرتی دانشجویی و بیمه مسافرتی ورزشی هم صادر می‌کند. بیمه مسافرتی سامان محدودیت سنی برای صدور این بیمه نامه ندارد.

خرید اینترنتی بیمه مسافرتی از ازکی

پس از بررسی بیمه مسافرتی در شرکت‌های معتبر بیمه، در این بخش به موضوع خرید این بیمه میپردازیم.

در سال‌های اخیر سایت‌های فروش آنلاین بیمه و به خصوص سایت azki.com امکانی را فراهم کرده اند تا افراد بدون نیاز به مراجعه حضوری و صرف وقت و انرژی زیاد، بیمه مسافرتی خود را به صورت آنلاین خریداری کنند.

شما با ورود به سایت ازکی و وارد کردن اطلاعات سفر خود می‌توانید قیمت بیمه مسافرتی را در شرکت‌های مختلف بیمه مشاهده و مقایسه کنید. در این مرحله شما می‌توانید در صورت نیاز از مشاوران متخصص ازکی برای انتخاب بهترین بیمه مسافرتی مشاوره بگیرید. پس از انتخاب بیمه مسافرتی مناسب خود می‌توانید به سادگی ثبت سفارش و خرید بیمه مسافرتی خود را انجام دهید.

با خرید بیمه مسافرتی از ازکی، می‌توانید بیمه نامه خود را هم در قالب یک فایل و به صورت آنلاین دریافت کنید و یا در صورت تمایل آن را به صورت حضوری و در آدرس منزل یا محل کار خود تحویل بگیرید.

2121

کد خبر 1286424