۳ نفر
۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۲
حمله تند صمد مرفاوی به مجری پرسپولیسی

مهاجم و سرمربی اسبق استقلال گفت: متأسفانه انگار هر کسی از خانه پدر و مادرش قهر می‌کند، مجری می‌شود. مجری‌های باتجربه و توانمند کنار می‌روند تا چنین مجریانی بیایند و آنتن بگیرند.

به گزارش خبرورزشی، اگرچه صمد مرفاوی از استقلال و فوتبال دور است، ولی اتفاقی که دیروز در تلویزیون رخ داد، او را حسابی آشفته کرد طوری که صدایش به وضوح می‌لرزید و عصبانیت در آن هویدا بود.

*مجری جوان شبکه ۳ در مورد لوگوی استقلال حرفی زد که باعث ناراحتی شدید استقلالی‌ها شده است. نظر شما در این رابطه چیست؟

متأسفانه این اولین باری نیست که چنین اتفاقی در تلویزیون می‌افتد. تلویزیون که جای کری خواندن نیست. آنجا رسانه ملی است و باید ملی باشد. باید از فوتبال و ورزش ملی حمایت شود، ولی متأسفانه انگار هر کسی از خانه پدر و مادرش قهر می‌کند، مجری می‌شود. مجری‌های باتجربه و توانمند کنار می‌روند تا مجری‌های دوزاری بیایند و آنتن بگیرند. به همین راحتی جلوی دوربین می‌آیند علیه استقلال یا هر تیم دیگری حرف می‌زنند. من آن برنامه را دیدم و حتی در جریان عذرخواهی مجری هم قرار گرفتم، ولی آدم چرا باید کاری بکند که مجبور به عذرخواهی شود؟ آقای مجری، شما در حدی نیستی که نام استقلال را بر زبان بیاوری. هر وقت خواستی اسم استقلال را بر زبان بیاوری، اول دهانت را آب بکش.

*داستان توقیف لوگوی استقلال هم این روزها دردسرساز شده است.

متأسفانه این مشکل هم برای استقلال است و هم پرسپولیس چندی قبل دچار آن شده بود. حالا مخاطب من، استقلال است. چنین اتفاقاتی واقعاً بد است. نمی‌دانم مشکلات مالی استقلال چه زمانی تمام می‌شود. هر قدر پول می‌ریزند، باز هم طلبکار وجود دارد.

*... و برسیم به اختلافات مدیران استقلال؟

بله، متأسفانه در روزهایی که استقلال در داخل زمین مشکلی ندارد و همه چیز آرام است، در عرصه مدیریت شاهد اتفاقاتی هستیم که خوشایند و مطلوب نیست. نمی‌شود تا موقعی که باشیم، همه چیز خوب باشد و به محض جدایی ما، همه چیز بد شود! آقای مدیر، برای کار کردن در استقلال سر کسی منت نگذار. کار کردن در استقلال تا وقتی که آدم سمت دارد، وظیفه است و لطف در حق هیچ‌کس تلقی نمی‌شود. وقتی به یک نفر حکم داده‌اند، آن شخص وظیفه دارد تا روزی که صاحب سمت است، کار کند نه اینکه بعد از جدایی منت کارهای انجام داده را بگذارد. این اتفاقات در روزهایی که شرایط فنی تیم مناسب است، فقط به استقلال لطمه می‌زند و بس.

43 43

کد خبر 1286495

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 8
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۱۶:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۳
  11 30
  . هر وقت خواستی اسم استقلال را بر زبان بیاوری، اول دهانت را آب بکش. بنده هر وقت نام استقلال را میارم بعدش دهنم را آب می کشم
  • انتى لنگ FR ۱۰:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۴
   0 0
   شما كلأ اب بكش
 • IR ۱۷:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۳
  14 26
  سوختیا شیشششش
  • IR ۱۱:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۴
   0 0
   شما نسوزی که چهار بار سوختین!!!
 • نظر منتشریان IR ۱۷:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۳
  16 24
  اووو صمدآقا یادش بخیر خخخ. خدا رو شکر داستان این سوراخای لوگوی استقلال باعث شد بعد مدت ها عکس صمد اقا رو هم ببینینم. دلتنگتیم مرد بزرگ کی بشه هدایت تیم سوم پایتخت رو که حقته بعهده بگیری
 • IR ۱۹:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۳
  0 0
  یه مجری یه حرفی زده شوخی کره این همه نیما کرمی با پرسپولیس شوخی میکنه. گندشو دراوردید ها. به جای اینکه دنبال رفع توقیف لوگو باشند به خاطر بدهی به این بد بخت گیر دادن
 • IR ۰۸:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۴
  0 0
  اخ که گفتی .لنگی همینه دیگه.انتظار دیگه ای نمیشه داشت ازینا
 • FR ۱۰:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۴
  1 0
  عمو صمد از كامنتها پيداست كه خوب لنگيها را سوزوندى دمت گرم