تا آخرین دلار، کالاهای اساسی وارد کشور کردیم

ابوالفضل پایداری مدیر عامل شرکت میهن در خصوص شایعاتی پیرامون ارز دریافتی هولدینگ میهن و شرکت طبیعت اظهار داشت: این مجموعه با دریافت ارز دولتی و واردات کالاهای اساسی مورد نیاز مردم به سهم خود تلاش کرد تا در جهت کاهش فشار تحریم های ناعادلانه موجود بر مصرف کنندگان قدم بردارد.

وی افزود: معادل کل ارز دولتی دریافتی کالاهای مورد نیاز مردم مانند برنج، روغن، کره و چای وارد کشور شده که این مطلب از سوی علی ربیعی سخنگوی دولت در نشست خبری روز یکشنبه مورد تایید و تاکید قرار گرفته است.

ابوالفضل پایداری درباره نحوه توزیع این محصولات بیان کرد: کالاهای وارد شده توسط این شرکت با ارز دولتی با قیمت های مصوب از سوی سازمان حمایت در بازار توزیع گردیده است که باعث شده این کالاها به وفور در بازار موجود بوده و خوشبختانه کمبودی  وجود ندارد.

وی با اشاره به جذب ۵۰۰ نفر در سه ماه ابتدایی امسال  عنوان کرد: امروزه به علت تحریم ها، تولید کنندگان به عنوان سربازان جنگ اقتصادی با مشکلات بسیاری روبرو هستند ولی با عنایت خداوند هولدینگ میهن حتی در این شرایط به جذب نیروی کار می پردازد و امیدواریم تا پایان امسال با جذب ۲۵۰۰ نیروی جدید، اعضای خانواده بزرگ میهن را در سراسر کشور به بیست هزار نفر برسانیم.

۲۱۲۱

کد خبر 1286738