راه‌اندازی ۲۶ مرکز نیکوکاری جدید در البرز

فارس نوشت: مدیرکل کمیته امداد امام (ره) استان البرز از راه اندازی 26 مرکز نیکوکاری جدید در البرز طی چهار ماهه نخست سال جاری خبر داد و گفت: تعداد مراکز نیکوکاری فراگیر، تخصصی و محله محور در استان البرز به ۷۸ مرکز رسید.

محمد محمدی فرد، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز  با اشاره به لزوم تقویت سرمایه های اجتماعی از طریق توسعه مراکز نیکوکاری فراگیر، تخصصی و محله محور گفت: با راه‌اندازی ۲۶ مرکز نیکوکاری جدید طی چهار ماهه نخست سال 98 تعداد مراکز نیکوکاری فراگیر، تخصصی و محله محور در استان البرز به ۷۸ مرکز رسید.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز ادامه داد: مرکز نیکوکاری شهدای راهداری به منظور استفاده از ظرفیت نیکوکاران در امر محرومیت‌زدایی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) افتتاح شد.

وی با اشاره به‌ ضرورت بهره‌مندی از ظرفیت خیّران در لایه‌ها و طیف‌ های متنوع جامعه افزود: کمک به تأمین معیشت مددجویان و سایر محرومان استان البرز در زمینه‌های پوشاک، کالای جهیزیه، خدمات فرهنگی و آموزشی، اطعام نیازمندان و کمک به رفع نیازهای درمانی مددجویان از جمله مهمترین اقدامات مراکز نیکوکاری است.

محمدی فرد با تأکید بر اینکه افتتاح مراکز نیکوکاری به‌ویژه در ارگان‌ها، نهادها و ادارات کل استان که ظرفیت جذب خیران را دارند با جدیت در حال پیگیری و انجام است، اظهار کرد: بیش از ۳۰ درصد کمک‌های بلاعوض به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان البرز توسط نیکوکاران تأمین می‌شود.

وی اذعان کرد: طی ماه‌های گذشته مرکز نیکوکاری اصناف و بازاریان، سپاه و فرهنگیان به همراه مراکز نیکوکاری تخصصی و محله محور در پویش‌های کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه، جشن نیکوکاری، کمک به سیل زدگان و ماه مبارک رمضان سهم بسزا و چشمگیری را ایفا کردند.

محمدی فرد با دعوت از مردم نیکوکار برای بهره‌مندی از روش‌های جدید شرکت در امور نیکوکاری اعلام کرد: البرزنشینان برای پرداخت صدقه و سایر امور نیکوکاری می‌توانند با استفاده از شماره تلفن ۳۵۵۷ و همچنین شماره‌گیری # ۰۲۶۸۸۷۷ از مزایای این روش که شامل امنیت، سرعت، دقت و آسان بودن است، بهره‌مند شوند.

46

کد خبر 1287079

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =