۰ نفر
۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۳
تولیدکننده لباس تیم ملی مشخص شد

قرارداد تامین البسه تیم های ملی فوتبال ایران به امضا رسید و زمان رونمایی از آن مشخص شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، صادق درودگر در خصوص امضای این قرارداد و توافقات صورت گرفته با شرکت آلمانی گفت: خوشبختانه توافق بسیار خوبی طی مذاکرات مفصل با شرکت آل اشپورت صورت گرفته و مقرر شد این شرکت تامین لباس کلیه تیم‌های ملی فوتبال ایران در تمامی رده‌ها را بر عهده بگیرد که این اتفاق برای نخستین بار رخ می‌دهد و شرکت آل اشپورت تا پایان جام ملت های ۲۰۲۳ بر اساس این قرارداد تامین کننده البسه تیم های ملی فوتبال ایران خواهد بود.

رئیس سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال اضافه کرد: در مقطع فعلی و طی ۳ ماه آینده از لباس‌ها و طرح های قبلی شرکت آل اشپورت که موجود است استفاده می‌کنیم، پس از آن مقرر شد طرح جدید لباس‌ها با تایید فدراسیون فوتبال در اختیار تیم‌های ملی قرار بگیرد که در این شرایط برای نخستین بار ۱۸ تیم ملی اعم از آقایان و بانوان در فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی لباس های مشابه و یکسانی را با یک برند مورد استفاده قرار می‌دهند. همچنین شرکت متعهد شده کلیه لباس ها با کیفیت اصلی در اختیار تیم‌های ملی قرار بگیرد.

درودگر عنوان کرد: این قرارداد از جهات مختلف به سودی فوتبال ملی کشور خواهد بود. نه تنها هیچ هزینه‌ای برای تامین لباس‌ها از سوی فدراسیون پرداخت نمی‌شود بلکه علاوه بر تامین البسه تیم‌های ملی که رقم قابل توجهی است، برنامه‌های بسیار خوب و گسترده‌ای برای فروش البسه از طریق فروشگاه‌ها همچنین فضای مجازی پیش بینی شده همچنین بخش درآمدی و پاداش‌های مناسبی پیش بینی شده است.

درودگر در خصوص تولید بخشی از لباس ها در داخل کشور گفت: کلیه لباس‌هایی که در تیم های ملی مورد استفاده قرار می گیرد با کیفیت اصلی و تولید شده در کارخانه آل اشپورت خواهد بود، البته این شرکت متعهد خواهد بود در راستای حمایت از تولید داخلی نسبت به تولید لباس با کیفیت اصلی و دارای لایسنس مورد تایید آل اشپورت آلمان در داخل کشور نیز در آینده اقدام کند.

وی در پایان گفت: در مراسم معرفی برترین‌های فوتبال ایران از طرح لباس فعلی تیم‌های ملی رونمایی می‌شود و در آینده نزدیک پس از تحویل سری جدید لباس‌ها با طرح اختصاصی تیم ملی ایران که در مسابقات آتی مورد استفاده قرار می‌گیرد مراسم رونمایی ویژه‌ای برگزار خواهد شد.

256 43

کد خبر 1287160

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • نظر منتشریان IR ۱۹:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۵
    0 0
    وای وای چقدر غیر قابل پیش بینی