۰ نفر
۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۱
چالش جدید کالدرون و مدیران پرسپولیس

پرسپولیسی ها به دنبال جذب یک مهاجم خارجی هستند اما هنوز به نتیجه نرسیده اند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پرسپولیسی ها این روزها برای جذب یک مهاجم خارجی، به مشکل خورده اند. این تیم به دنبال جذب مهاجم خارجی است اما در این رابطه اختلاف نظر بین باشگاه و سرمربی وجود دارد. تسنیم در این مورد نوشته که ایجنت‌های نزدیک باشگاه پرسپولیس هم بیکار ننشسته و گزینه‌های زیادی را به این باشگاه معرفی کرده و تلاش می‌کنند بازیکنان مدنظر خودشان را به پرسپولیس انتقال دهند.

نکته جالب توجه اینکه کالدرون هم تمام گزینه‌هایی که باشگاه پرسپولیس از طریق ایجنت‌ها معرفی می‌کند را خیلی سریع رد کرده و به جذب گزینه‌های مدنظر خودش اصرار دارد. مسئله‌ای که با دلخوری مسئولان این باشگاه هم همراه شده است. چنین مواردی چالشی را بین طرفین ایجاد کرده و باعث شده جذب مهاجم خارجی در پرسپولیس با تاخیر فراوان همراه شود.

هم اکنون و بعد از رد شدن مادیبو مایگا در تست پزشکی پرسپولیس که به نوعی گزینه کالدرون به حساب می‌آمد، باشگاه پرسپولیس مجدد گزینه‌هایی را به کالدرون معرفی کرده و خواستار سفر یکی از آنها به تهران شده است اما او همچنان مخالف است و روی گزینه برزیلی مدنظر خودش اصرار دارد. گزینه‌ای که جذب او بیش از 800 هزار دلار هزینه روی دست باشگاه پرسپولیس خواهد گذاشت در حالی این باشگاه با مشکلات مالی زیادی مواجه است.

43 43

کد خبر 1287183

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =