روایت  سردار شریف از خدمات و دستاوردهای سپاه در دوران تحریم

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: وجود سواد رسانه ای در جامعه موجب بی نتیجه ماندن جنگ روانی دشمن می شود.

به گزارش خبرآنلاین، به نقل از سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه امروز در مراسم بزرگداشت روز خبرنگار در ستاد فرماندهی نیروی دریایی سپاه در بندرعباس بیان داشت: در چند سال اخیر دشمن سعی کرده است با استفاده از قدرت رسانه ها موجی از نا امیدی در جامعه ایجاد کند که با نمایش اقتدار و صلابت نیروهای مسلح و ایستادگی و مقاومت مردم ایران اسلامی ، این توطئه نقش بر آب شده است.

وی با اشاره به قدرت رسانه ها در جهت دهی به افکار عمومی گفت: استکبار جهانی به ویژه آمریکایی ها در چند سال گذشته با افزایش تهدید های نظامی سعی در ایجاد نارضایتی در جامعه داشتند اما با سرنگونی پهباد متجاوز آمریکایی و توقیف نفتکش متخلف انگلیسی ، قدرت پوشالی دشمنان بر جهانیان آشکار شد.

مسئول روابط عمومی کل سپاه ادامه داد:  هرچند نمی شود منکر وجود برخی مسائل در کشور شد اما با مقاومت مردم تحریم ها بی اثر شده است و مشکلی وجود ندارد.

سخنگوی سپاه گفت:  ملت ایران با بصیرت و شناخت دقیقی که از توطئه های دشمن دارند برای گام برداشتن در مسیر عزت و سربلندی ، با مقاومت و ایستادگی در مقابل تهدید ها و فشارها، به اهداف عالی توسعه دست پیدا می کند.

سردار شریف با اشاره به خدمات سپاه در شرایط تحریم افزود: ساخت پالایشگاه ستاره خلیج فارس و فاز های 15 و 16 پارس جنوبی نمونه ای از دستاوردهای سپاه در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و رونق تولید است.

وی با تبریک روز خبرنگار از همه فعالان رسانه ای خواست برای گام برداشتن در مسیر منافع ملی ، تاریخ انقلاب اسلامی ایران را به درستی مطالعه کنند.

گفتنی است ؛ در پایان این مراسم از 15 خبرنگار و فعال رسانه ای استان تجلیل شد.

دشمن مراقب باشد اشتباهی از او سر نزند

مهر نوشت؛

امیر سرتیپ علیرضا صباحی‌فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با حضور در مرزهای جنوب کشور و  بندر سیراف از سامانه راداری کاوش، سامانه های موشکی مرصاد تلاش و یا زهرا بازدید کرد.

وی در حاشیه این بازدید با اشاره به توطئه‌های مختلف دشمنان در جهت ناامن سازی حریم هوایی جمهوری اسلامی ایران گفت: دشمنان بدانند که ما در هشت سال دفاع مقدس با کمترین تجهیزات ضمن حراست کامل از حریم هوایی جمهوری اسلامی ایران ضربات سنگینی بر پیکره دشمن وارد آوردیم.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش تاکیدکرد: هم اکنون ما نه تنها در تجهیزات بلکه در تجربه و تخصص نیروی انسانی قابل مقایسه با دروان دفاع مقدس نیستیم بنابراین دشمن مواظب باشد اشتباهی از او سر نزند.

آمریکایی ها را از تخت کدخدایی پایین کشیدیم

حجت‌الاسلام و المسلمین عباس محمدحسنی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در جمع کارکنان یکان‌های موشکی، تکاوران، جنگال و هوادریایی نیروی دریایی ارتش گفت: دشمن امروز از دست نیروهای مسلح ما زخمی است چون آنها در ۸ سال دفاع مقدس آمده بودند تا بساط ما را جمع کنند اما بساط خودشان جمع شد.

اهم اظهارات وی را به نقل از روابط عمومی ارتش در ادامه بخوانید:

*امروز دیگر مزدوران آمریکایی در عراق و سوریه حضور موثر ندارند. اینکه هر از گاهی حرکت های مذبوحانه از آنان رخ می‌دهد به دلیل این است که نفس های آخر خود را دم و بازدم می‌کنند.

*آمریکایی‌ها به منطقه غرب آسیا آمده بودند تا کدخدایی خود را به رخ برخی از کشورهای منطقه بکشد اما ما توانستیم به لطف خداوند منان آنها را از تخت کدخدایی خود خوانده پایین بکشیم و اکنون اعراب هم در توان کدخدایی آمریکا تردید پیدا کرده اند.

*برخی از کشورهای منطقه فکر می‌کردند، آمریکا قدرتمند است اما همه شاهد بودند که آنها در فجیره و یمن دچار چالش شدید شدند به گونه‌ای که امروز اماراتی‌ها گفته‌اند که نیروهای خود را از یمن بیرون خواهند کشید.

* آمریکا روزی خود را صاحب این کشور می‌دانست اما امروز در آرزوی دیدن یک لبخند مردم ایران به خود است.

*آمریکا سال‌های قبل از ایران بیرون انداخته شد و امروز نیز در حال جارو شدن از منطقه غرب آسیا است و موقعیت خود را در دیگر نقاط جهان از دست می دهد و این به دلیل تلاش و اقتدار انقلاب اسلامی و نیروهای مسلح پای کار است.

*دشمنی که تا این حد ضربه دیده قطعا بی کار نمی‌نشیند و حتما دنبال انتقام خواهد بود به همین دلیل نخست به دنبال کسب اطلاعات خواهد بود تا بتواند در کشور مورد هدف نفوذ کرده و ضربه بزند.

*آمریکا امروز همه نیروهای سنتی و صنعتی خود را برای کسب اطلاعات از ایران بسیج کرده تا انتقام شکست های سنگین خود را از ایران بگیرد پس باید همگی با رعایت نکات حفاظتی آن ها را ناکام نماییم.

۲۷۲۱۲

کد خبر 1287427

برچسب‌ها