۰ نفر
۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰
پاسخ سن ایچ به نشر اکاذیب

پیرو ویدئویی که این روزها در فضای مجازی منتشر شده است و رب گوجه فرنگی فاسد را به برند سن ایچ نسبت  می دهد، این برند وظیفه خود می‏داند تا در جهت تنویر اذهان عمومی توضیحات ذیل را به آگاهی برساند:

1- شرکت سن‏‌ایچ هیچ گاه رب گوجه‏‌فرنگی نداشته است و رب گوجه ‏فرنگی فاسد در این ویدئو متعلق به شرکت دیگری است؛ اما متأسفانه مصاحبه‌‏کننده آن را به سن‏‌ایچ نسبت داده است.

2- به دنبال مصاحبه عجولانه و غیرحرفه‌‏ای انجام شده که در آن پیش از بررسی کامل موضوع، بلافاصله بعد از رب گوجه ‏فرنگی فاسد نام سن ‏ایچ اعلام شده و در ذهن مخاطب این اطمینان را ایجاد کرده که سن ‏ایچ صاحب رب گوجه‏ فرنگی فاسد یاد شده می ‏باشد. این خبرنگار جوان بدلیل ناپختگی و هیجان‏ زدگی، این ویدئو را همان روز در اینترنت منتشر کرده است!

3- پس از بارگذاری این ویدئو توسط خبرنگار صدا و سیمای شهرستان دماوند، سرعت انتشار آن در سایت‏‌ها و شبکه‏ های مختلف نشان می ‏دهد این حرکت مغرضانه بوده و به صورت کاملاً برنامه‏ ریزی شده از طریق یک شرکت تبلیغاتی در حال گسترش می‏ باشد. یقیناً انگیزه این عمل ناجوانمردانه تخریب برند ملی و محبوب سن‏ ایچ با چهل سال سابقه درخشان در امر تولید و عرضه محصولات سالم و با کیفیت (به گواه مراجع قانونی ذیربط) می ‏باشد.

4- سن ‏ایچ از بدو تأسیس در سال 1356 تا کنون مفتخر به دریافت عناوین و جوایز متعدد به ویژه در زمینه کیفیت از سوی موسسات دولتی، بین المللی و جشنواره‏‏ ها شده است:

  •  واحد نمونه کیفی در سطح ملی در سال‏های 1383، 1387، 1389، 1392 و 1397 از طرف موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی
  •  واحد برتر صنایع غذایی در سال 1397 به انتخاب خانه صنعت و معدن و تجارت ایران
  •  نشان ایمنی و سلامت کشوری از سازمان غذا و دارو در سال 1397
  •  واحد نمونه صنعتی در سطح کشوری و استانی در سال‏‌های 1389، 1395 و 1396
  •  نشان و لوح برند ملی از سازمان توسعه و تجارت ایران سال 1395
  •  واحد کارآمد و نمونه تولیدی در سال 1387
  •  نشان ایمنی و سلامت وزارت بهداشت در سال 1388
  •  تندیس سیب طلایی و لوح سیب سلامت برای آب انار و آب پرتقال غنی شده با کلسیم و ویتامین D

این تنها بخشی از افتخارات سن ‏ایچ است و در حال حاضر نیز محصولات سن ‏ایچ به اقصی نقاط دنیا از جمله اروپا و به ویژه بازار سخت‏‌گیر ژاپن صادر می‏‌گردد.

5- با عنایت به موارد یاد شده در بالا، قویاً تأکید می‌‏گردد سن‏ ایچ در طی دوران فعالیت پرافتخار خود، در هیچ زمانی و تحت هیچ شرایطی از مواد اولیه ناسالم و غیرقابل مصرف استفاده نکرده است؛ محصولات نهایی سالم و جایگاه سن ایچ در بازار گواه این ادعا است.

6- در اطلاعیه بعدی اقدامات حقوقی انجام شده به آگاهی خواهد رسید.

2121

کد خبر 1287437