مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: کمیته امداد این استان آماده دریافت نذورات و قربانی های مردم استان در روز عید قربان امسال است.

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین از یاسوج,قباد مبشری اظهار داشت: نذورات و قربانی های مردم کهگیلویه و بویراحمد در روز عید قربان امسال بین نیازمندان ساکن مناطق شهری، روستایی و عشایری این استان توزیع می شود.

وی افزود: عید قربان فرصتی مناسب برای رسیدگی به محرومان است که انتظار می رود مردم و نیکوکاران کهگیلویه و بویراحمد نیز در این زمینه استفاده بهینه تری کنند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: نذورات و قربانی های مردم این استان در روز عید قربان امسال در مصلاهای نماز جمعه شهرها و مراکز بخش های استان و از سوی کارکنان کمیته امداد دریافت خواهد شد.

مبشری عنوان کرد: دام ‌های اهدایی مردم کهگیلویه و بویراحمد در روز عید قربان امسال برای رعایت مسائل بهداشتی به ‌صورت زنده تحویل گرفته می‌ شود.

وی ابراز داشت: این دام ها با کمک شهرداری ها و اداره های دامپزشکی کهگیلویه و بویراحمد در کشتارگاه‌ ها ذبح و پس از بسته ‌بندی بین افراد نیازمند استان توزیع خواهند شد.

عید قربان سال گذشته پنج میلیارد ریال نذورات و قربانی های مردم کهگیلویه و بویراحمد جمع ‌آوری و بین نیازمندان این استان توزیع شد.

46

کد خبر 1287458

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =