۸ نفر
۱۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۲
مرگ تلخ نوعروس بعد از بازگشت از ماه عسل

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رئیس کلانتری ۱۳۳ شهرزیبا گفت: مردی به ظن قتل همسرش در محدوده این کلانتری دستگیر شد و تا زمان اعلام نتیجه پزشکی قانونی متهم بنابر نظر دستگاه قضائی بازداشت است.

سرهنگ سرافراز احمدی  رئیس کلانتری ۱۳۳ شهرزیبا اظهار کرد: ساعت ۱۳ روز گذشته ماموران عملیات کلانتری در جریان فوت مشکوک زن جوانی در محدوده این کلانتری قرار گرفتند و با حضور سریع در محل و تایید فوت این خانم، بازپرس کشیک قتل پایتخت را نیز در جریان موضوع قرار دادند.

وی ادامه داد: براساس تحقیقات اولیه مشخص شد آثار ضرب و جرح بر روی سر این خانم جوان است که در ادامه پرونده‌ای در این زمینه تشکیل شد و بازجویی‌های اولیه از شوهر این فرد انجام شد.

مظنون ۳۹ ساله پرونده به ماموران گفت: ۱۰ سال است با همسرم همکار می‌باشم و به تازگی حدود یک هفته بود که با هم ازدواج کرده و ماه عسل را چند روزی به گرجستان رفته بودیم که بعد از اتمام سفر، به تهران بازگشتیم که با تهیه این خانه قصد بازسازی آن را برای ادامه زندگی داشتیم.

متهم در ادامه بیان داشت: همسرم به سرویس بهداشتی مراجعه کرده بود که صدای زمین خوردن او را شنیدم و وقتی بالای سر او رفتم دیدم از حال رفته و سرش به شیر آب خورده است که پس از آن روی کف توالت افتاده بود؛ من او را بیرون کشیدم و سریعا با اورژانس تماس گرفتم که با رسیدن آن‌ها مشخص شد همسرم فوت شده است.

با نظر بازپرس کشیک قتل پایتخت جسد برای تعیین علت اصلی فوت به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات برای مشخص شدن زوایای پنهان ماجرا در جریان است.

۴٧٢٣٧

کد خبر 1287952

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =