۰ نفر
۱۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۱
ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

تسنیم نوشت: رییس سازمان خصوصی سازی، گفت: ارزش سهام عدالت کسانی که یک میلیون تومان کامل سهام داشته اند به ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسیده است.

علی اشرف عبدالله پوری حسینی با اشاره به آخرین وضعیت واریز سود سهام عدالت به حساب دارندگان سهام گفت: سود سهام عدالت سال های ۹۵ و ۹۶ به تمام کسانی که شماره حساب شبای خود را ارائه کرده‌اند پرداخت شده، اما عده ای شماره  حساب شبای خود را ارائه نکرده اند.

رییس سازمان خصوصی سازی، افزود: از ۱۵ تیر ماه تا ۱۵ مرداد ماه حدود ۳۳۸ هزار نفر شماره شبای خود را ارائه کرده اند که ۵۶ میلیارد تومان سود سال ۹۵ و ۹۶ آنها واریز می‌شود.

وی با بیان اینکه از ١۵ مرداد تا ۱۵ شهریور نیز تعداد دیگری شماره شبای خود را ارائه می دهند که سود سهام عدالت آنها نیز واریز می شود، ادامه داد: تمامی افرادی که تا پانزدهم تیرماه شماره شبای خود را به سازمان خصوصی سازی ارائه کرده اند سود سهام عدالت آنها پرداخت شده است.

معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی به خانه ملت گفت: اثرات افزایش دارایی شرکت های سهام عدالت در پرداخت سود سال ٩٧ اعمال می شود که بر این اساس ارزش سهام کسانی که یک میلیون تومان کامل داشته اند به ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسیده است.

۲۲۳۲۲۵

کد خبر 1287994

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 1
 • هادی IR ۱۹:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۸
  0 1
  چرا هیچکس به کسانی که سهام عدالت نگرفته اند که بیشترین آنها قشر شریف جامعه و البته ضعیف جامعه که کارگران بخش خصوصی هستند، نمی پردازد؟
 • معصومه کریمی IR ۱۴:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
  0 0
  بازنشسته تامین اجتماعی هستیم برگه سهام که داریم روش زده یک میلیون تومن اما ت اینترنت زده ۵۰۰ هزار تومن در ضمن یکبار همش سود دریافت کردیم مبلغ ۲۴ هزار تومن چرا دیگه سودی ندادن به ما ممنون میشم جواب بدید با تشکر