مرگ مشکوک تازه عروس بعد از ماه عسل/ او سکته کرده است؟

ایران نوشت: ساعت یک بعد از ظهر پنجشنبه 17 مرداد، مأموران کلانتری 133 شهرزیبا در تماس با بازپرس کشیک قتل از مرگ مشکوک زن جوانی در خانه‌اش خبر دادند.

با اعلام این خبر تحقیقات به دستور بازپرس جنایی و تیم تحقیق آغاز شد. در بررسی‌های صورت گرفته آثار کبودی و جراحت روی سر و صورت زن جوان دیده شد. به همین خاطر با توجه به مشکوک بودن علت مرگ دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی از سوی بازپرس جنایی صادر شد.
همچنین همسر وی که در خانه حضور داشت تحت بازجویی قرار گرفت. این تازه داماد 39 ساله به مأموران گفت: من و همسرم یک هفته قبل ازدواج کردیم البته از حدود 10 سال قبل با او همکار بودم. بعد از ازدواج چند روزی برای ماه عسل به گرجستان رفتیم. بعد از بازگشت به خانه‌ای که برای زندگی خریده بودیم آمدیم و قصد بازسازی آن را داشتیم اما امروز صبح وقتی همسرم وارد سرویس بهداشتی خانه شد ناگهان صدای وحشتناکی شنیدم با عجله در را باز کردم که دیدم همسرم روی زمین افتاده است خیلی ترسیدم چون سرش به شیر آب خورده و از هوش رفته بود. او را از دستشویی بیرون کشیدم و با اورژانس تماس گرفتم. بعد از آمدن مأموران امداد به من گفتند همسرم فوت کرده است.
سرهنگ سرافراز احمدی، رئیس کلانتری 133 شهرزیبا با اعلام این خبر گفت: جسد به دستور بازپرس دشتبان از شعبه دهم دادسرای امور جنایی تهران برای مشخص شدن علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد. در بررسی‌های صورت گرفته از سوی کارشناسان پزشکی قانونی مشخص شد که آثار جراحتی که روی بدن عروس جوان دیده شده مرگبار نبوده است. همچنین آثار کبودی روی گردن و صدماتی که نشان دهنده وقوع قتل باشد نیز مشاهده نشد. نظریه اولیه متخصصان پزشکی قانونی مرگ بر اثر سکته اعلام شده اما درخواست آزمایش سم شناسی نیز داده شده و تا اعلام نظریه قطعی درباره علت مرگ تازه عروس همسر وی به دستور بازپرس پرونده بازداشت خواهد ماند.‌
1717
کد خبر 1288137

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =