۰ نفر
۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲
وام مسکن و وام ازدواج را دریابید

دانستن یا نداستن! اغلب اوقات بعضی افراد به علت اینکه راه های پیدا کردن وام های مناسب برای پیش برد اهداف خود را نمی دانند یا بلد نیستند، تصمیم می گیرند برای تهیه مسکن مناسب خود به سمت بعضی شرکت های پیمانکار خصوصی و دولتی بروند و آن ها وام را به واسطه آشناهای خود تهیه کنند و فرد خواهان مسکن، فقط مبلغ وام را ماهیانه واریز کند.

خشتی یکسال

 اما غالباً شاهد آن هستیم که خانه این افراد سالی یک خشت بر روی آن می رود و زمان تحویل آن بسیار زمان بر است. سایت وام چی برای شما پیشنهادی دارد، با آمدن و گشت و گذاری در محیط سایت برای خودتان وام مسکن مورد نظرتان را بیابید و پیمانکار مستقیم خودتان شوید.

خودتان سازنده شوید

چه چیز بهتر از ان که شما با سلیقه خودتان منزل مورد پسندتان را تهیه کنید. حالا ببینیم جریان این وام از چه قرار است و شما چگونه می توانید خودتان خانه ساز یا بازسازی کننده منزلتان باشید؛ وام مسکن از جمله وام‌های بسیار کار راه‌انداز اعطایی از سوی بانک‌هاست. همه ساله بخش عمده نیازهای متقاضیان در بخش وام، مربوط به وام مسکن است.

بازرس

 ساخت و تعمیر مسکن از جمله اهدافی است که برای واگذاری این نوع وام در بانک در نظر گرفته شده و بانک‌ها ساز و کار مالی مشخصی برای اعطای این وام دارند. در بخش تعمیر و نوسازی منزل قرار قانونی بر این است که تیم بازرسی بانک برای تعیین مقدار وجه لازم جهت تعمیرات و نوسازی به محل سکونت متقاضی وام مراجعه کرده و ارزیابی‌های لازم جهت مشخص نمودن سقف وام را انجام دهند.

صف انتظار

 قرار گرفتن در صف انتظار جهت تخصیص وام مسکن نیز پروسه ایی است که اعضای تیم بازرسی همان طور که سقف مبلغ وام را تعیین می کنند، آن را هم مشخص می کنند. تا اینجای کار مشکلی نیست تا مسئله ی زمان، دوباره روی ناخوش خود را به متقاضی وام ضروری و فوری نشان می­ دهد.

همین جا

درست همین جا که وقت ارزش پیدا می کند حضور سایت وام چی با گروه مشاورین حقوقی و اقتصادی خود ارزش وجودیش شناخته می شود. درمحیط مجازی سایت وام چی، شما می توانید زمان را به جلو ببرید اما چگونه این اتفاق می افتد؟ وام چی مانند بنگاهی الکترونیکی عمل نموده و بدون ایجاد فضایی استرس‌زا و تنش‌آور؛ دو طرف معامله را با یکدیگر  اول به طور مجازی رو در رو می‌نماید.

تصمیم

 تصمیم‌گیری در فضای وام چی بسیار ساده‌تر از تصمیم‌گیری در فضای واقعی بانک جهت دریافت وام است. دامنه اختیارات دو طرف معامله جهت انتخاب آگهی مطلوب،‌ بسیار گسترده است و نمایش آگهی‌های ثبت‌شده ، برای کلیه کاربران فراهم شده است. راهنمای جامعی که به منظور آشنایی با معاملات وام توسط تیم حقوقی مجرب تدوین شده، کمک بزرگی برای بهره‌مندی از یک معامله امن در فضای ناامن و ناشناخته اینترنت است.

وام مسکن

در صورت عدم نیاز یا انصراف صاحب امتیاز وام مسکن؛ فرد آشنا با وام چی برای فروش امتیاز وام خود که زمان آن را سپری کرده است آگهی می دهد و شما که خواهان استفاده از چنین وامی بدون صرف زمان می باشید برایتان گزینه مناسبی است. شما با چک کردن آگهی هایی که در لیست وا ها به نمایش در آمده، در حیطه وام های مسکن مبلغ خرید آن را طبق پیشنهاد فروشنده بررسی می کنید و در صورت تمایل با آن ارتباط می گیرید.

وام ازدواج

 وام ازدواج هم یکی دیگر از وام هایی است که هر چه فوری به دست فرد خواهان آن برسد زودتر می تواند زندگی خود را آغاز کند. حتی اگر تازه عروس و داماد هم هستید می توانید علاوه بر وام ازدواج خود در سایت وام چی یک وام دیگر ازدواج با سود چهار درصد قرض الحسنه ای که بهترین گزینه در میان تمام سودهای بانکی است برای خودتان پیدا کنید و به قول قدیمی ها وام خود را مثل ساندویچ دو نانه کنید تا بیشتر از قبل چاله های پر اشتهای ازدواجتان را سیر کنید.

هوش و فراست

کمی هوش و فراست به شما کمک خواهد کرد تا در شروع زندگیتان کیفیت زندگی خود را بالا ببرید. طراحان سایت ها در فضای مجازی، بنگاه‌های معاملاتی که خیلی هم رسمیت نداشتند و اغلب توسط دلالان سودجو اداره می شدند را به این فضا کشاندند و به آن رسمیت قانونی وشفاف دادند و با حذف هزینه‌های اضافه، زمینه آشنایی صاحبان امتیاز وام ازدواج و متقاضیان این وام را به نحو شایسته‌ای فراهم نموده‌اند.

اینترنتی

وام چی از جمله جاهایی است که در زمینه عرضه و تقاضای وام ازدواج، حضور فعالی در اینترنت دارد. معماری اطلاعات در وام چی به گونه‌ای است که متقاضی و صاحب امتیاز وام به راحتی قادر به یافتن یکدیگر بوده و با صرف کمترین وقت و انرژی امکان آشنایی با یکدیگر را خواهند داشت. بدین ترتیب امکان آشنایی طرفین معامله در اسرع وقت و با پرداخت کمترین میزان هزینه و انرژی، فراهم می‌شود.

وام چی پاسخگو است

تیم مشاوره وام چی، پاسخگو ابهامات و پرسش‌های حقوقی متقاضیان و فروشندگان وام ازدواج است و به این ترتیب امنیت معاملات وام را برای طرفین افزایش می‌دهد. در این نوع معامله در فضای مجازی وام چی، شما با یک مزیت عمده روبرو هستید، که با طرف مقابلتان بدون واسطه، تعامل خواهید نمود و نگران این که آیا دلال جداگانه مبلغ بیشتری برای دستمزد خود از شما کسب می کند و شما از آن اطلاع ندارید، نخواهید بود. در واقع یکی از اهداف وام چی حذف واسطه ها و دلالین این حوزه بوده و تلاش حداکثری خود را در جهت حفظ هر چه بیشتر امنیت معاملات می نماید.

2121

کد خبر 1288246