زیرساخت‌های لازم برای ثبت‌نام الکترونیکی نفت سفید در شهرستان کوهرنگ فراهم شده است

مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه چهارمحال و بختیاری گفت: اجرایی شدن به موقع طرح توزیع الکترونیکی نفت سفید با استفاده از زیر ساختهای بانکی با تمهیدات در نظر گرفته شده موجب تسریع و تسهیل امر سوخترسانی به مردم خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری، مهندس  جعفرسالاری نسب در نشست با فرماندار کوهرنگ افزود :  خانوارهای نفت سوز شهرستان کوهرنگ می بایست با ثبت نام سریع در سامانه newtejaratasan همکاری لازم را با شرکت ملی پخش فرآورده هایب نفتی استان داشته باشند.  

به گفته وی : سامانه  ثبت نام درخواست فرآورده های نفتی  به آدرس اینترنتی newtejaratasan.niopdc.ir فعال است و خانوارها نفت سوز و متقاضیان سوخت بدون مراجعه به شرکت می توانند در این سامانه ثبت نام نمایند.  
مهندس سالاری نسب در بازدید از مجاری  عرضه سوخت شهرستان گوهرنگ بر خرید به موقع فرآورده و ارایه خدمات مطلوب به شهروندان توسط متصدیان جایگاه های عرضه سوخت این شهرستان تأکید کردند.
مدیر منطقه  همچنین با بازدید از دهستان موگویی  مقدار نیاز حانوارهای این منطقه را به گاز مایع( LPG ) جهت تامین سوخت زمستانی مورد بررسی  قرار دادند.

۴۶

کد خبر 1288259

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =