اجرای عملیات ۲۲۰ هزار متر مربع آسفالت معابر شهر یاسوج

شهردار یاسوج از اجرای ۲۲۰ هزار متر مربع آسفالت در معابر شهر یاسوج طی سه ماهه گذشته خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین از یاسوج,نستهن مقدم  تصریح کرد: طی سه ماه اخیر، ۲۲۰ هزار متر مربع از معابر شهر یاسوج از آسفالت با کیفیت و استاندارد برخوردار شد.

مقدم تصریح کرد: همه آسفالت های انجام شده از مرحله تولید آسفالت، پاکسازی، زیرسازی و رگلاژ معبر، رعایت ضخامت استاندارد و نحوی اجرای آن با نظارت کامل دستگاههای نظارتی و آزمایشگاه مکانیک بوده است.

مقدم با اشاره به اینکه آسفالت معابر شهر یاسوج بر اساس اولویت بندی در محلات مختلف و مرکز شهر صورت گرفته است، عنوان داشت: اجرای آسفالت در معابر مرکز و محلات شهر یاسوج ادامه خواهد داشت.

شهردار یاسوج، افزود: آسفالت باکیفیت و مناسب حق شهروندان است و شهرداری یاسوج بر همین اساس امسال شعار نهضت آسفالت را عملی کرد و تحقق بخشید.

مقدم با اشاره به پروژه های توسعه زیرساخت شهری،  خاطرنشان کرد:  اجرای پروژه ۴۵ متری، پل چهارم بشار، اصلاح اساسی و اقدامات در حوزه فضای سبز و زیباسازی، پروژه شهرک جوشکاران، پروژه اتصال پل چهارم بشار به سروک، طرح جامع ترافیکی شهر یاسوج، پروژه پایش تصویری و پروژه های جدول گذاری، کانال دفع آب های سطحی و پیاده روسازی از دیگر فعالیت های شهرداری یاسوج است.

46

کد خبر 1288456

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =