کنسرت تئاتر «اشک‌ها و لبخندها» برای سومین‌بار تمدید شد

کنسرت تئاتر «اشک‌ها و لبخندها» به کارگردانی هادی قضات که از دو هفته پیش در تالار وحدت روی صحنه رفته است، تا ۲۵مرداد تمدید شد. 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این نمایش موزیکال که حضور و همراهی ارکستر بزرگ به رهبری نصیر حیدریان را همراه خود می‌بیند، با استقبال دوستداران هنر برای سومین بار تمدید شد و در این بین چهره‌های هنری مختلفی نیز در شب های گذشته به تماشای این اثر نشسته اند.
نصیر حیدریان درباره استقبال از این برنامه می‌گوید: «هادی قضات و تمام عوامل این اجرا به خوبی توانسته‌اند از نظر کیفی حاضرین در سالن را راضی نگه دارند و تمام جزئیات هنری اثر در بهترین حالت ممکن پیش رفته است.»
حیدریان که پیش‌تر سابقه رهبری ارکستر سمفونیک تهران را نیز به عنوان رهبر مهمان بر عهده داشته، درباره کیفیت نوازنده‌های ایرانی نیز معتقد است: «نوازنده‌های ایرانی به لحاظ کیفی قطعا جزو بهترین‌ها هستند. آنها در این سال‌ها تجربیات مختلف مدیریتی را از سرگذرانده‌ و فراز و نشیب‌های مختلفی را تجربه کرده‌اند. تا ارکسترهای ایرانی بودجه سالانه و مشخصی نداشته باشند نباید انتظار زیادی از آنها داشت. تنها راه نجات ارکسترهای ایرانی تخصیص بودجه مناسب و در خور شان است تا آنها بتوانند هویت از دست رفته خود را باز یابند."

۲۵۸۲۵۸

کد خبر 1288550

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =