۶  پروژه‌ی عمرانی در شهرک صنعتی لردگان به بهره‌برداری رسید

در آیین گرامی‌داشت روز حمایت از صنایع کوچک ؛ با حضور نماینده‌ی مردم شهرستان‌های لردگان و خانمیرزا در مجلس شورای اسلامی ، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه‌ی منابع استاندار ، سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی استان ، فرماندار و جمعی از مدیران محلّی شهرستان لردگان ، ۶ پروژه‌ی عمرانی با مجموع اعتبار ۲۷.۸ میلیارد ریال در شهرک صنعتی لردگان در چهارمحال و بختیاری به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری ، سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری با اعلام این خبر ، گفت: با توجّه به اهمیّت امنیّت سرمایه‌گذاری، یک ایستگاه مجهز آتش‌نشانی شامل ساختمان اداری، آشیانه و یک‌دستگاه خودرو آتش‌نشانی سنگین با اعتباری قریب به ۱۰ میلیارد ریال در شهرک صنعتی لردگان به بهره‌برداری رسید.

حمیدرضا فلاح افزود: زیرسازی و آسفالت معابر ، اصلاح شبکه‌ی روشنایی ، فیبر نوری در بخشی از شبکه‌ی مخابرات، شبکه‌ی توزیع آب و همچنین زیرسازی ،عملیات خاکی و جدول‌گذاری مجتمعِ خدماتی از دیگر پروژه‌های زیرساختیِ مهمّ است که با مجموعِ اعتبار ۱۷.۸ میلیارد ریال در شهرک صنعتی لردگان به بهره‌برداری رسیدند.

سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری با اشاره به گذر جادّه‌ی مواصلاتی دو استان چهارمحال و بختیاری و خوزستان از شهرستان لردگان، اظهار داشت : مهم‌ترین زیرساختِ توسعه ، جادّه است و نظر به اهتمامِ ویژه‌ی مسؤولین برای تکمیل این جادّه ، شهرک‌ صنعتی لردگان می‌تواند به عنوان یکی از بسترهای ارزشمند برای سرمایه‌گذاران مورد توجّه قرار گیرد.

لازم به توضیح است که شهرک صنعتی لردگان با مساحت ۲۰۰ هکتار در فاصله‌ی ۱۶۰ کیلومتری مرکز استان چهارمحال و بختیاری قرار دارد.

۴۶

کد خبر 1288581

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =