۰ نفر
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰
لذت داشتن یک اینترنت بدون دغدغه

کاربران اینترنت همیشه با تجربیات ناخوشایندی روبرو بوده‌اند، از جمله آنها می‌توان به افت سرعت در استفاده همزمان با دیگران در خانه یا محل کار و یا تجربه اتمام نابه هنگام حجم مصرفی اشاره کرد. از زمان ورود اینترنت به کشور، علاوه بر ورود فناوری‌های جدید، بهبود و بلوغ فناوری‌های موجود در دستور کار سرویس‌دهندگان قرار گرفت. اما با وجود تمامی این پیشرفت‌ها، تکنولوژی‌های موجود، لذت استفاده از یک اینترنت بدون دغدغه را به کاربران نمی‌داد.

ما اینترنت بدون دغدغه را اینگونه تعریف می‌کنیم؛ سرویسی کاملا پایدار، بدون محدودیت در حجم مصرفی و سرعت بسیار بالا. ظاهرا در بین سرویس‌های اینترنت TD-LTE موجود، تنها سرویس زی‌تل دارای ویژگی‌های گفته شده است.

محدودیت پهنای باند سرویس‌هایی نظیر ADSL مبتنی بر سیم مسی که در بهترین حالت تا ۱۶ مگابیت در ثانیه می‌رسد، با نیازهای کاربرانی که به دنبال دریافت بی‌دغدغه‌ی محتوایی نظیر ویدئو هستند، سازگار نیست. از سوی دیگر بستر فیبرنوری با وجود هزینه نسبتا بالا آنچنان که باید در دسترس نیست و سرعت توسعه‌ی آن همگام با تقاضای موجود نیست.

بسیاری از اپراتورهای اینترنت ثابت طی دو سال اخیر تلاش کرده‌اند تا با سرویس‌های غیرحجمی خود جای خالی یک سرویس نامحدود را پر کنند. اما محدودیت سرعت پس از گذر از میزان مشخصی از ترافیک، در کنار محدودیت‌های بستر کابلی باعث شده تا همچنان خلأ وجود یک سرویس اینترنت با سرعت کافی و ترافیک نامحدود که پروسه‌ی نصب و راه‌اندازی آسانی نیز داشته باشد، احساس شود.

شرکت فرابرد داده‌های ایرانیان که با نام تجاری زی‌تل شناخته می‌شود، برای پاسخ به نیاز و انتظارات کاربران حرفه‌ای طراحی شده که به دنبال یک سرویس اینترنت ثابت، با سرعت کافی، پایدار و نامحدود در حجم  هستند. این شرکت از سال 1397 آغاز به ارائه سرویس TD-LTE نموده است. البته شاید نام فناوری TD-LTE را قبلا نیز شنیده باشید، اما نکته‌ای که خدمات زی‌تل را از رقبا متمایز می‌کند، استفاده از مودم‌های بیرونی توسط این شرکت برای دریافت بالاترین سرعت ممکن است. دیوارها و موانع موجود در منازل و شرکت‌ها سبب هدر رفتن سیگنال‌های دریافتی توسط مودم‌های درونی می‌شوند، اما مودم‌های بیرونی زی‌تل از این هدر رفت جلوگیری نموده و موجب پایداری، سرعت مطلوب و تجربه کیفیتی برتر برای کاربر خواهد شد.

زی‌تل با هدف ایجاد فرایندی که نتیجه‌ی آن سادگی در خرید و مصرف، و داشتن یک سرویس اینترنت بی‌دغدغه است، خدمات ارائه می‌کند.این شرکت همچون سایر سرویس‌دهندگان اینترنت، به دو دسته‌ی کاربران خانگی و سازمانی خدمات ارائه می‌کند، اما در وب‌سایت زی‌تل خبری از بسته‌های متعدد با جزئیات گیج کننده نیست، بلکه برای هر یک از این دو گروه تنها یک بسته کامل و جامع طراحی شده که می‌تواند کلیه نیازهای آنان را برآورده کند.

 تمامی سرویس‌های زی‌تل نامحدود هستند و این بدین معناست که کاربران هیچ محدودیتی در حجم مصرفی نداشته و شامل قوانینی نظیر کاهش پهنای باند در صورت عبور از سقف مصرف نمی‌شوند. کاربران خانگی زی‌تل پهنای باندی تا ۴۰ مگابیت در ثانیه و کاربران سازمانی نیز پهنای باندی تا ۵۰ مگابیت در ثانیه دریافت می‎‌کنند. کاربران سازمانی با خرید این سرویس سرعتی چندین برابر بیشتر و هزینه‌ای چندین برابر کمتر نسبت به سرویس‌های اختصاصی را پرداخت خواهند کرد.

برای دریافت اینترنت زی‌تل، کافی است تا متقاضیان از طریق وب‌سایت  www.zi-tel.com  ثبت نام کرده یا از طریق شماره‌ی ۱۷۳۹ تماس گرفته و درخواست دریافت سرویس کنند.

لینک درخواست سرویس:

https://www.zi-tel.com/registration?utm_source=kh_online&utm_medium=pr&utm_campaign=pr_khonline

در صورت قرار داشتن در محدوده‌ی سرویس دهی زی‌تل، کارشناسان این شرکت در کمتر از ۴۸ ساعت با مراجعه به محل کاربر اقدام به نصب سرویس می‌کنند. و در صورتی که موقعیت مورد نظر شما تحت پوشش نبود می‌توانید با مشخص کردن محله خود و سپس نقطه دقیق روی نقشه و وارد کردن اطلاعات تماس درخواست پوشش دهی بدهید.

نظرات برخی از کاربران زی‌تل در توییتر

زی تل

2121

کد خبر 1289191

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =