واکنش میداوودی به خداحافظی از دنیای فوتبال

میزان نوشت: میلاد میداوودی بازیکن اسبق استقلال گفت: خیلی دوست داشتم با پیراهن استقلال از فوتبال خداحافظی کنم، اما این اتفاق رخ نداد.

میلاد میداوودی در خصوص خداحافظی‌اش از فوتبال گفت: «پس از مشورت با چند نفر تصمیم گرفتم از فوتبال خداحافظی کنم. حتی در فصل گذشته به دلیل مصدومیت و پا درد در بیشتر دیدارها به سختی توانستم بازی کنم. خیلی دوست داشتم با پیراهن استقلال از فوتبال خداحافظی کنم، اما این اتفاق رخ نداد.»

او ادامه داد: «تصمیم دارم پس از آویختن کفش‌هایم، به سمت مربیگری بروم تا فضای جدیدی را تجربه کنم. به زودی هم در یکی از تیم‌ها مربیگری را آغاز خواهم کرد و تلاش می‌کنم تا بتوانم در مربیگری موفق شوم.»

بازیکن اسبق استقلال در خصوص شرایط این تیم برای لیگ نوزدهم گفت: «شرایط استقلال را پیگیری می‌کنم و مربی خوبی به این تیم آمده و با وجود استراماچونی، قطعا حرف‌های زیادی برای گفتن در تمام مسابقات خواهند داشت. امیدوارم تیم استقلال امسال با کسب نتایجی خوب بتواند، دل هوادارانش را شاد کند.»

میداوودی در خصوص جدایی برخی بازیکنان استقلال از این تیم در فصل نقل و انتقالات گفت: «به هر حال تصمیم سرمربی استقلال این بوده که برخی بازیکنان از این تیم جدا شوند و باید به این تصمیم گرفته‌شده احترام گذاشت.»

255 251

کد خبر 1289453

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =