رد ایده مذاکره با آمریکا از سوی فرمانده کل سپاه/مذاکره یک فریب بوده، حتی راه حل هم نیست

مهر نوشت: فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بدون عبور از مرز تحریم و از مخاطرات دشمنان انقلاب اسلامی نمی توان به اقتصاد شکوفا و امنیت رسید.

سردار حسین سلامی صبح چهارشنبه در آیین افتتاح ۳۲۰۰ پروژه عمرانی و کلنگ زنی ۱۲۵۰ پروژه عمرانی و محرومیت زدایی اهدایی مقام معظم رهبری به مردم آذربایجان غربی با بیان اینکه همه جهان قدرتمند تصمیم گرفته اند ایران را تجزیه و ملت را تسلیم کنند؛ گفت: آنها می خواهند رهبران بزرگ انقلاب اسلامی از تعقب آرمانهای بزرگشان دست بردارند و این سیاست ها واقعی هستند اما در مقابل آنها یک حقیقت همیشه زنده مثل نام امام کبیر انقلاب اسلامی وجود دارد آن حقیقت همیشه زنده این بود که ملت ایران در پرتو هدایت های رهبران بزرگشان چه امام راحل عظیم الشان و چه رهبر حکیم امام خامنه ای است.

اهم اظهارات وی را در ادامه بخوانید؛

* امت ایران اسلامی با امام و اسلام پیوندی برقرار کرده است که آن حقیقت زنده ایستادگی پایان ناپذیر و شکست ناپذیر است هر تهدیدی که دشمن ساخته یک فرصت بزرگ برای ملت ایران بوده است تا خود را به تراز های بالای پیشرفت امنیت عزت و افتخار برساند هر چه دشمنان ما تصمیم گرفتند ملت ایران را تحت فشار قرار دهند ملت ایران از این فشارها فرصتی برای قدرتمند شدن ساختند.

* تنها راه نجات ما دوری و فاصله گرفتن از دشمنان است. منطق مذاکره امروز دیگر مسخ شده و ملت می دانند هر چه دشمن می گوید نسخه شکست دادن ما است و او مذاکره را برای شکست ما می خواهد، او از ما تسلیم می خواهد نه عزت چرا که مذاکره فریبی بیش نیست و راهی برای تسلط بیشتر دشمن است.

* ملت می داند دشمن دروغگو و فریبکار است و بازیابی اعتبارش را در بازگشت ملت از مقاومت می داند. این حقیقت را باید درک کنیم که باید ایستادگی کرد چرا که قدرت اقتصادی، دفاعی و عزت ما در گرو ایستادگی در برابر تهدیدات دشمن است.

* آنچه امروز فرزندان ملت در قرارگاه حمزه سیدالشهداء و سپاه نشان می دهند نمادی از اتحاد ملت و مبارزه با فقر در کنار جستجوی امنیت است ما در کنار تامین امنیت به پیشرفت، عزت، نشاط و آرامش زندگی مردمانمان می اندیشیم.

بزرگترین نقطه ضعف دشمنان ایران اسلامی زوال عقل و نبود حکمت رهبرانشان است

*بزرگترین خطر برای یک نظام سیاسی آن است که رهبران آن حکمت و تدبیر و عقل نداشته باشند وبزرگترین ضعف دشمنان ما این است رهبران آنها به زوال عقل رسیده اند. رهبران دشمنان ما فاقد تدبیر هستند و به همین دلیل تمام اندیشه هایشان در برابر ایران اسلامی اشتباه است و به شکست محکوم می شود. می خواستند با تقویت تکفیری ها به مقابله با انقلاب اسلامی برخیزند اما همه دیدند که چگونه این اقدام باعث تعالی انقلاب اسلامی و شکست مرتجعان غربی در برابر حزب الله و جبهه مقاومت شد.

* شکل گیری جبهه مقاومت در برابر جبهه کفر را نشان دهنده پیروزی تفکر انقلابی در برابر زور و استکبار دانست. این یک اشتباه بزرگ استراتژیک بود که نشانه بارز آیات قرآن است، ما آموخته ایم که باید تولید کنیم، کشف کنیم و بدون تکیه بر بیگانگان برای خود باشیم.

* وحدت و پیوند قلبهایمان و تقسیم شادی هایمان در برابر تحریم ها موجب شده تا امروز مهندسان جوان کشور با الهام از نور ایمان در حال اختراع پیچیده ترین سیستم ها برای اداره کشور هستند، خوداتکایی در اغلب عرصه ها اتفاق افتاده و برای ادامه حیات به هیچ کشوری وابسته نیستیم. ما آموخته ایم که چگونه می توان ایستاد، ایمن بود جهانی شد. آموخته ایم آموزه را تبدیل به عمل می کنیم و راه را همچنان ادامه می دهیم و پرچم را هرگز بر زمین نمی گذاریم.

* نقطه جریان سیاست مستکبران برای آسیب زدن به ملت بزرگ ایران بوده است اینجا منطقه ای است که همواره دشمن تلاش کرده است از آن دروازه ورودی به سرنوشت این ملت بیابد اما در عین حال اینجا سرزمین دفن فتنه هاست، اینجا سرزمین به گور سپرده شدن سناریوهای بیگانگانی است که به تخریب امنیت ایران اسلامی فکر کرده اند.

۲۷۲۱۵

کد خبر 1289476

برچسب‌ها