نرم افزار «همنفس» در اصفهان رونمایی شد/برگزاری مسابقه ای برای همه فارسی زبانان

نرم افزار «همنفس»  با امکان استفاده فارسی زبانان جهان رونمایی شد و به مناسبت عید غدیر مسابقه همنفس از ۲۵ مردادماه به مدت یازده شب از ساعت ۱۱ شب با ۳۰ میلیون تومان جایزه برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرآنلاین استان اصفهان، حجت الاسلام سید مهدی مدنیان در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه نرم افزار همنفس به منظور برگزاری مسابقه‌ای ویژه مخاطبین این نرم افزار طراحی شده است، اظهار داشت: مخاطبین ما در این نرم افزار هم آموزش می‌بینند و هم در بوته سنجش قرار خواهند گرفت.

وی با بیان اینکه موضوعات گسترده‌ای در این نرم افزار در نظر گرفته شده است که مخاطبین می‌توانند از آن استفاده کنند، ابراز داشت: ۴۵۰۰ سؤال در نرم افزار همنفس طراحی شده است و ۵۰ هزار سؤال در بانک سؤالات برای مسابقه هم نفس موجود است.

مدیر اجرایی نرم افزار هم نفس با بیان اینکه  توانمندی‌ها و ظرفیت‌هایی که برای این نرم افزار تدبیر کرده‌ایم ما را برای برگزاری مسابقه‌ای خوب در نرم افزار همنفس آماده کرده است، ابراز داشت: مسابقه همنفس از ۲۵ مردادماه به مدت یازده شب از ساعت ۱۱ شب برگزار خواهد شد و علی ضیا در زمان حضور در اصفهان برای اجرای جشن «خبر بزرگ» از باغ فدک این مسابقه را نیز هدایت می کند.

وی با بیان اینکه هر شب به نفراتی که تا مرحله پایانی این برنامه برسند ۳۰ میلیون تومان جایزه به صورت مشترک تعلق خواهند گرفت، گفت: : هدف ما از این نرم افزار ارائه مسابقه هم نفس به تمام فارسی زبانان در کشورهای مختلف جهان است و به همین دلیل مسابقه محدود به استفاده در کشور ایران نیست.

 مدنیان  با اشاره به اینکه علاقمندان می‌توانند با ارسال عدد یک به شماره پیامک ۳۰۰۰۱۰۴۴ لینک دریافت این نرم افزار را به صورت پیامکی دریافت کنند.

46

کد خبر 1289621

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =