سرگیجه کالدرون برای چینش خط دفاعی پرسپولیس

سیدجلال حسینی کاپیتان اول تیم پرسپولیس روز گذشته در نیمه دوم به میدان رفت و زوج خط دفاعی را در کنار شجاع خلیل زاده تشکیل داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پرسپولیس در فصل جاری با ترافیک در پست های مختلف مواجه است. از پست دروازه‌بانی که بیرانوند و رادوشویچ حضور دارند تا خط حمله که با اضافه شدن مهاجم خارجی، تعداد عناصر هجومی سرخ‌ها افزایش خواهد یافت. همچنین در خط دفاع نیز با حضور سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری و... کالدرون شرایط خوبی را تجربه می‌کند.

در بازی‌های پیش فصل کالدرون دو ترکیب مختلف را استفاده می‌کرد. یک تیم با بازیکنانی که به نظر می‌رسید شانس حضور در ترکیب اصلی را دارند که در آن زوج خط دفاعی با کنعانی و شجاع تشکیل می‌شد و یک تیم دیگر هم که تلفیقی از بازیکنان باتجربه و جوان بود، با زوج سیدجلال حسینی و احسان حسینی مقابل حریفان قرار می‌گرفت.

اما در بازی دیروز که آخرین مصاف دوستانه پرسپولیس پیش از شروع لیگ نوزدهم بود، کالدرون جای سیدجلال و کنعانی‌زادگان را عوض کرد. کاپیتان اول سرخ‌ها در نیمه دوم به همراه شجاع خلیل‌زاده وارد زمین شد تا مشخص شود با بهبود مصدومیت او، احتمال دارد که به ترکیب اصلی بازگردد.

حالا باید دید در بازی با پارس‌جنوبی جم کالدرون در دفاع میانی کدام دو بازیکن را استفاده خواهد کرد.

256 43

کد خبر 1289872

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =