رضایتمندی ۸۶ درصدی مردم از خدمات شرکت گاز لرستان

مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان گفت: ۸۶ درصد مشترکین از عملکرد شرکت گاز استان لرستان ابراز رضایت نمودند.

به گزارش خبرآنلاین لرستان ، غلامرضا لطفعلیان در این باره گفت : طرح نظرسنجی از ذینفعان از سال ۹۱ تا کنون بصورت متوالی در ٤ حوزه مشترکین، کارکنان، نمایندگان جامعه و پیمانکاران انجام و مورد پایش قرار میگیرد که رشد ۵ درصدی نتایج امسال نسبت به سال گذشته خستگی را از تن همکاران ما زدود.
وی افزود: با توجه به پیاده سازی استاندارد ایزو ۱۰۰۰۴ و تعالی سازمانی، طرح نظرسنجی از مشترکین براساس مولفه های شهرت و تصویر ، محصول و خدمات ، فروش و ارتباط با مشتری ،پشتیبانی از مشتریان و وفاداری به صورت نمونه گیری تصادفی و متناسب با تعداد جمعیت هر منطقه از تمام شهرستان های استان بر اساس متدهای علمی آماری انجام می گیرد .
هدف از اجرای نظرسنجی بهبود کیفیت خدمات به مشترکین می باشد
لطفعلیان با بیان اینکه هدف از اجرای نظرسنجی بهبود کیفیت خدمات به مشترکین می باشد گفت: شرکت گاز لرستان یک سازمان خدمات رسان است که ارتقای کیفیت خدمات ارائه شده و افزایش رضایت مشترکین از اهداف استراتژیک آن می باشد .
وی افزود: استقرار استانداردهای ایزو ۱۰۰۰۲ و ایزو ۱۰۰۰۴ ، سامانه الکترونیکی ارتباط با مشترکین جهت دریافت نظرات، پیشنهادات، انتقادات و شکایات ذینفعان ، راه اندازی صدور قبوض از طریق شماره پیامک ٣٠٠٠١٩٤٠٦ ، صدور قبض در محل و راه اندازی سامانه امداد مکانیزه از جمله اقدامات شرکت گاز لرستان در جهت ارتقاء رضایت مردم استان است .
مدیر عامل شرکت گاز لرستان خاطر نشان کرد: هم اکنون رضایت مشترکین از خدمات این شرکت در سطح مطلوبی قرار دارد لیکن پرسنل شرکت گاز استان لرستان با تلاش شبانه روزی خود در صدد افزایش رضایت مشتریان می باشند .
۴۶
کد خبر 1290087

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =