روایت جانشین فرمانده سپاه از یک اعتراف رئیس جمهور آمریکا درباره ایران

فارس نوشت: جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: همه دنیا اذعان می‌کنند که در 40 سال گذشته ما در کار سخت پیروز بودیم کار سخت، کاری است که برای انجام آن باید جان داد در این راه سخت ما پیروز کامل بودیم هم ما و هم همه مردم مسلمان دنیا این روال را انجام دادند.

سردار علی فدوی امروز در دومین همایش بین‌المللی فعالان اربعین حسینی که در تالار قدس حرم مطهر رضوی برگزار شد، با اشاره به روایتی اظهار کرد: در تمام دنیا کسی باقی نمی‌ماند که دوست دار اهل‌بیت نباشد و این را از الزامات ظهور می‌دانند چراکه باید همگی منتظر باشند تا آخرین حجت خدا بیاید و حلاوت و شیرینی که وعده خدا بوده و همه دنیا بعدازظهر این حلاوت را بچشند.

 وی با اشاره به جمله امام که ما مکلف به انجام تکلیف هستیم و نه نتیجه یادآور شد: ما چون در اقیانوس انقلاب اسلامی هستیم بسیاری از مسائل را نمی‌بینم هیچ کشوری در ذهنش مقابله با آمریکا را نمی‌بیند چه برسد در عمل، به سهولت و آسانی رزمندگان ایران اسلامی به‌محض اینکه دستور برسد هم دل و هم‌زبان و هم عملشان انجام می‌دهد و دنیا تصور نمی‌کند، این‌ها به لحاظ معادله‌ای است که خدا مشخص کرده و یک‌طرف آن برای بندگان است که انجام دهند و بخش دیگر برای تحقق وعده است. 

فدوی تأکید کرد: همه دنیا اذعان می‌کنند که در 40 سال گذشته ما در کار سخت پیروز بودیم کار سخت، کاری است که برای انجام آن باید جان داد در این راه سخت ما پیروز کامل بودیم هم ما و هم همه مردم مسلمان دنیا این روال را انجام دادند.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: دشمنان انقلاب اسلامی زود فهمیدند که نمی‌توانند به انقلاب ضربه بزنند به همین دلیل به حزب‌الله لبنان، فلسطین، یمن،عراق و سوریه که همه دلداده انقلاب اسلامی بودند، رفت.

 وی خاطرنشان کرد: رئیس‌جمهور آمریکا جلوی همه رسانه اعلام کرد ما و متحدین ما خواستیم که در سوریه تحول ایجاد شود اما نتوانستیم چون ایران نخواست این صحبت و اعتراف رئیس‌جمهور آمریکا است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: می‌شود در قواعدی پیروز شویم و در برخی نه؟ خیر ما هر میزان که به این وعده عمل کنیم آن تحقق می‌یابد و در این راه دلدادگان امام حسین جلودار بودند، هستند و خواهند بود، این حرکت جلوه‌ای از نشان‌های آمدن حجت خدا به امام حسین است که همه عالم او را می‌شناسند و هر کاری که می‌توانید بکنید تا این جلوه ابعاد بهتری پیدا کند و باید از آن مواظبت کرد چراکه دشمن سریع متوجه می‌شود این حرکت چیست و به کجا ختم می‌شود.

وی بابیان اینکه دشمن قصد دشمنی دارند چراکه ذات آن‌ها به‌جز دشمنی نیست، متذکر شد: همه شیاطین از شیطان اصلی خط می‌گیرند، اما باید به خدا متکی باشیم تا وسوسه‌های شیطان ما را زمین نزند.

 وی بابیان اینکه دشمنان خدا و مستکبرین عالم از دو مجموعه عراق و ایران، می‌هراسند و آن را یکی می‌بینند چراکه هم دل و زبان‌ها به مدد امام حسین یک مطلب را می‌گوید، خاطرنشان کرد: دائم باهمه مسائلی که باید آن را مواظبت کنیم باید این عنایت خدا را پایدار کنیم، درجایی از آن به نام نفحه نام بردند و اگر قدر آن راندانیم خدا آن را می‌گیرد.

  فدوی تصریح کرد: خدا را شکر که حقانیت انقلاب به‌قدری است که هرروز ملتی جدید را زیر حمایت خود می‌گیرد و اول مردم کشور و بعد هم جریان‌های مختلف اسلامی آن کشور را موردتوجه قرار می‌دهد.

 وی افزود: وزیر دفاع آمریکا درحالی‌که هواپیمای بدون سرنشین زده شد، پشت سرش بود گفت ما و هم‌پیمانان ما به دنبال ایجاد توانی هستیم که در مقابل ایران بازدارنده باشد، این مسئله نشان‌دهنده این است که اکنون ما در مرحله سوم هستیم اول مرحله دفاع دوم بازدارندگی و سوم دشمن شما به دنبال ایجاد مقابله است.

27212

کد خبر 1290154

برچسب‌ها