بازاریان اردبیل در سامانه جامع انبارها ثبت نام کنند

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل با بیان اینکه بازاریان در سامانه جامع انبارها ثبت نام کنند، اظهار داشت: سامانه جامع انبارها براساس قانون و در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز و برای کنترل ورود و خروج کالاها به انبارهای موجود در کشور و به ویژه سطح استان راه‌اندازی شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، رامین صادقی تمامی صاحبان کالاها، تجار و بازاریان را موظف به ثبت نام در سامانه جامع انبارها دانست و افزود: تمامی بازاریان کسبه و تجار و صاحبان کالاها در سطح استان اردبیل موظف به ثبت نام در سامانه جامع انبارها هستند تا بتوانند از مزایای قانونی که در این سامانه برای بازاریان و کسبه در نظر گرفته شده است بهره‌مند شوند.

سامانه جامع انبارها در استان اردبیل راه‌اندازی شد

وی گفت: سامانه جامع انبارها در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز و برای کنترل ورود و خروج کالاها به انبارهای موجود در سطح استان راه‌اندازی شد.

صادقی در مورد عدم ثبت نام بازاریان در این سامانه نیز تصریح کرد: اگر بازاریان در این سامانه جامع انبارها ثبت نام نکنند و بازرسان و کارشناسان ما در بازدید و بازرسی از انبارها با عدم ثبت نام آنان روبه‌رو شوند پرونده‌ای با عنوان عدم ثبت نام و عدم اعلام موجودی تشکیل می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل با بیان اینکه ثبت نام در سامانه جامع انبارها به منزله محدودیت نیست بیان کرد: تجار و بازاریان باید توجه داشته باشند که ثبت نام در سامانه جامع انبارها به منزله محدودیت برای آنان نیست و بازاریان به صورت آزادانه و بدون هیچ‌گونه محدودیتی می‌توانند کالاهای خود را برای ارائه به مردم به استان اردبیل به استان وارد کنند.

وی اظهار کرد: ثبت نام در سامانه جامع انبارهادر راستای شناسنامه‌دار کردن کالاهای موجود در تمامی انبارها و مراکز نگهداری کالاهای سطح استان اردبیل راه‌اندازی شده است و و همچنین برای جلوگیری از قاچاق کالا و ارز لازم و ضروری است.

46
 

کد خبر 1290421

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =