بهروز افخمی: «دورهمی» پخش شده کوتاه شده بود

روز گذشته پخش قسمتی از «دورهمی» که در زمان پخش برنامه سانسور شده و پخش نشده بود خبرساز شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در زمان پخش اولیه برنامه «دورهمی» قسمت‌هایی از این برنامه به دلایل مختلفی از آنتن تلویزیون دور ماندند. یکی از این قسمت‌ها برنامه‌ای بود که بهروز افخمی (مجری وقت برنامه «هفت») مهمان آن بود. برنامه‌ای که در زمان خودش یکی از قسمت‌های حذف شده «دورهمی» بود اما حالا و در زمان پخش تکرار این برنامه دو شب پیش پخش شد و پخش آن واکنش‌های مختلفی در فضای مجازی به دنبال داشت. 

بهروز افخمی در گفت‌وگو با خبرآنلاین می‌گوید از دلیل سانسور شدن برنامه در زمان خودش و پخش ناگهانی آن در زمان تکرار برنامه بی‌اطلاع است. او با بیان اینکه «دورهمی» پخش شده کوتاه شده بود، گفت: «بالاخره وقتی به یک برنامه‌ای مثل «دورهمی» می‌رویم که مستقیم و زنده نیست، تهیه‌کننده به هزار دلیل یا محذور ممکن است قسمتی از برنامه را سانسور کند یا اصلا کوتاه کند برای اینکه وقت برنامه اجازه نمی‌دهد.»

افخمی البته می‌گوید نمی‌داند چه بخشی از گفته‌هایش در «دورهمی» حذف یا سانسور شده و در پاسخ به این سوال که آیا احیانا انتقادی به سینماگری داشتید که حذف شده باشد، می‌گوید: «یادم نیست درباره سینماگری حرفی زده باشم که لازم باشد حذف کنند و اصلا کدام سینماگری ممکن است درباره‌اش حرف بزنم که تلویزیون حذف کند؟ من که هر چه می‌خواهم می‌گویم.»

مجری سابق برنامه «هفت» در ادامه گفت: «نکاتی درباره آقای روحانی و وضعیت اداره مملکت گفتم که خب همان زمان هم می‌دانستم حذف می‌شوند. البته اصلا یادم نیست کدام بخش حذف شده و  احتمالا حرف‌های مهمی نبوده که فراموش کردم.»

۲۵۸۲۵۸

کد خبر 1290736

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =