ورود بانک‌ها برای برخورداری از تسهیلات داخلی و ارتقای مدیریت شهری ضروری است

شهردار اردبیل  گفت: با اشاره به اینکه ورود بانک‌ها برای برخورداری از تسهیلات داخلی و ارتقای مدیریت شهری لازم و ضروری است، تصریح کرد: ما در شهرداری خدمات متنوعی را به همشهریان ارائه می‌دهیم و انتظار داریم در کنار 300 خدمتی که شهروندان از شهرداری دریافت می‌کنند سایر نهادهای تسهیل‌گر نیز در کنار شهرداری بوده و در بهبود عملکرد تاکسیداران سهیم باشند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، حمید لطف‌اللهیان در سی و ششمین مجمع عمومی عادی سالیانه تاکسیرانی‌های شهری کشور در فرهنگسرای بانوان اردبیل اظهار کرد: ما از نزدیک مشکلات و مسایل رانندگان شهری را درک می‌کنیم اما بر این باوریم اگر همت و تلاش این رانندگان در سطح شهر نباشد ما با مشکلات کلانی در حمل و نقل عمومی و ترافیک در سطح شهر مواجه خواهیم بود. 

وی با تاکید بر اینکه رعایت شان و احترام رانندگان تاکسی و تاکسیداران برای ما مهمترین مقوله است، خاطرنشان کرد: تاکسیداران در اردبیل با مشکلات متعددی از جمله عدم تامین منابع مالی برای نوسازی ناوگان خود مواجه هستند که در این میان پیش قدمی بانک‌ها برای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی ضروری و مهم به نظر می‌رسد. 

شهردار اردبیل تورم در بازار خودرو و تامین نیازهای اولیه تاکسی‌ها از جمله لاستیک را یادآور شد و بیان کرد: ما در ماه‌های اخیر شاهد بروز این مشکلات در اردبیل بودیم که امیدواریم با توجه به این تنگناهای اقتصادی که گذران زندگی را برای رانندگان تاکسی مشکل کرده است، بانک‌ها با ورود تخصصی نسبت به تسهیل امور رانندگان و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی تلاش مضاعفی را از خود نشان دهند.

ارتقای ناوگان حمل و نقل عمومی نیازمند حمایت‌های فرابخشی است

ارتقای ناوگان حمل و نقل عمومی نیازمند حمایت‌های فرابخشی است چرا که شهرداری‌ها با تنگناهای مالی متعددی روبرو هستند.

اجرای طرح سامانه جامع حمل و نقل دانش‌آموزان حلال مشکلات اولیاست

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور نیز در این برنامه، گفت: اجرای طرح سامانه جامع حمل و نقل دانش‌آموزان حلال مشکلات اولیا است و بدون شک با اجرای این طرح آسیب‌ها احصا و رفع خواهد شد.

مرتضی ضامنی اظهار داشت: اجرای طرح سامانه جامع حمل و نقل دانش‌آموزان حلال مشکلات اولیا است و بدون شک با اجرای این طرح آسیب‌ها احصا و رفع خواهد شد.

وی بیان کرد: احصای کمبودها و نواقصات در راستای ساماندهی حوزه مدارس اولویت اساسی است و در این زمینه باید با مشارکت فرابخشی تمامی اقدامات لازم به بهترین شکل ممکن اجرا شود که این موضوع باید مورد توجه آموزش و پرورش قرار گیرد تا بتوانیم در بهبود شرایط موجود گام برداشته و در این زمینه موفق عمل کنیم.

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت: رفع نواقصات و مشکلات در راستای تعیین تکلیف کردن وضعیت حمل و نقل دانش‌آموزان یک امر بسیار مهم است که در این زمینه باید برنامه‌ریزی‌های اساسی و قابل توجهی داشته باشیم تا بتوانیم مشکلات را برطرف کرده و شاهد رضایتبخشی اولیا باشیم.

ضامنی تصریح کرد: ورود به موقع در راستای ساماندهی حوزه سرویس مدارس یک امر مهم و حائز اهمیت است چرا که عدم توجه به این مسئله سبب ورود تاکسی‌های اینترنتی و سایر خودروها خواهد شد که این امر به هیچ عنوان به منفعت ما نخواهد بود و می‌تواند عواقب جبران‌ناپذیری را به دنبال داشته باشد.

وی از ارائه طرحهای حمایتی برای رانندگان تاکسی خبر داد و بیان کرد: در این زمینه تاکنون اقدامات قابل توجهی انجام یافته و ، بیمه تامین اجتماعی و اختصاص کارت اعتباری معیشتی پیگیری شده و اجرای آن مورد تاکید قرار گرفته است که انتظار می‌رود در آینده‌ای نزدیک تحقق یابد و مشکلات موجود در این زمینه برطرف شود.

46

کد خبر 1290754

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =