نابینایان «سوینا» میهمان تئاتر «اشک‌ها و لبخندها» می‌شوند

بعد از توضیح‌گویی سه فیلم برای نابینایان در قالب سینمای ویژه نابینایان (سوینا)، اعضای این گروه مهمان تئاتر «اشک‌ها و لبخندها» می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نمایش«اشک ها و لبخندها»به کارگردانی هادی قضات و تهیه‌کنندگی سهیل کوشانپور  سه شنبه ۲۹مردادماه و در عید سعید غدیر خم، ساعت۱۷در تالار وحدت میزبان جمعی از اعضای «سوینا» خواهد بود.

سینمای ویژه نابینایان به مدیریت گلاره عباسی مدتی است  فعالیتش را در زمینه برگزاری رویدادهای هنری ویژه نابینایان آغاز کرده است و تا کنون سه فیلم «اجارهنشینها»، «سرخپوست»، «آشغالهای دوستداشتنی» برای اعضای «سوینا»نمایش داده شده است.

نمایش«اشک ها و لبخندها» نیزبرای حمایت از «سوینا» پیشقدم شده است و یکی از اجراهای خود را در کنار مخاطبانش میزبان جمعی از نابینایان نیز خواهد بود. این پروژه نمایشی بر اساس قطعه موسیقایی «اشک ها و لبخندها» ساخته ریچارد راجرز تولید شده و نمایش موزیکال «اشکها و لبخندها» هم روایتگر داستان خانواده «فون تراپ» ساکن زالسبورگ است.

نصیر حیدریان رهبری ارکستر، نورالدین حیدری ماهر مجری طرح، احسان تارخ مدیر اجرایی و سینا خیرآبادی رهبر کر «اشکها و لبخندها» را به عهده دارند.

۲۵۸۲۵۸

کد خبر 1290787

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =