اولین دوره جشنواره استانی رستوران منتخب مردم در تبریز برگزار می‌شود

ایسنا نوشت: اولین دوره جشنواره استانی رستوران منتخب مردم، سوم شهریور ماه، با حضور بیش از ۵۰ رستواران، فست فود وکافی شاپ سرآمد و شرکت‌های برند صنایع غذایی و تجهیزات رستورانی در تبریز، شهراولین‌ها برگزار می شود .

مدیر هماهنگی این جشنواره  اظهار کرد: بالا بردن سطح ارتقاع کیفیت رستوران داری، آموزش پرسنل ، شناخت ایده آل مشتریان و اولویت آنها در خصوص کمیت یا کیفیت غذاها در شرایط اقتصادی کنونی و معرفی برترین‌ها بر اساس نظرسنجی از مشتریان از طریق پیامک، اینترنت و فضای مجازی از جمله اهداف اصلی برگزاری  اولین دوره جشنواره استانی رستوران منتخب مردم است. 

نوید شربیانی، ادامه داد: جایگاه صنعت رستوران داری در توسعه گردشگری و جذب توریست، ارتقاء سطح آموزش همگام با سطوح بین المللی، یادآوری جایگاه حقیقی فرهنگ غذایی و آداب و رسوم آن در ایران و هم اندیشی در مورد،   جای خالی غذاهای سنتی و فراموش شده در منوی رستوران ها، ایجاد راهکارهای جدید و هرچه آسان تر برای ارتباط متقابل مشتریان با رستوران ها، دیجیتال مارکتینگ و اهمیت استفاده از آن در رستوران داری، اهمیت ارتباط مستقیم رستوران داران با مدیران صنایع غذایی و تولیدکنندگان، اهمیت برندسازی در صنعت رستوران داری از محورهای این جشنواره می‌باشد. 

وی برگزاری کارگاه آموزشی، کشف رازهای موفقیت و تداوم کسب و کار و رقابت سالم  در عرصه رستوران داری و ارائه گواهینامه مدیریت برتر رستوران را از برنامه این جشنواره عنوان کرد. 

وی یادآور شد: جشنواره رستوران منتخب مردم، توسط شرکت پیشگامان ره ویرا مجری برگزارکننده همایش ها و نمایشگاه ها با همکاری شهرداری کلانشهر تبریز، اتحادیه و اصناف رستوران داران شهر تبریز و با حضور مدیران برتر و اساتید و کارشناسان در زمینه رستوران داری برای اولین بار در سطح استانی در شهر تبریز، معروف به شهراولین ها و با توجه به فرهنگ غنی آذربایجان در امر غذا وخوراک و با وجود این مهم که شهر تبریزیکی از قطب های صنایع غذایی خاورمیانه است، برگزار می شود. 

شربیانی هدف از برگزاری این همایش را ارزیابی امور کمی و کیفی صنعت غذا و تلاش برای ارائه بهتر خدمات و بالا رفتن سطح رستوران داری اعم از نحوه طبخ غذا، اصول سرو غذا و برخورد پرسنل و.... و همچنین معرفی رستوران برتر از طریق سطح رضایتمندی مردم عنوان کرد. 

وی یادآور شد: مخاطبان این جشنواره رستوران‌ها، هتل‌ها، فست فودها، کافی شاپ‌ها، مجتمع‌های رفاهی، سراهای سنتی، اساتید و مدیران حوزه سلامت و بهداشت، مدیران صنایع مرتبط (تولیدکنندگان موادغذایی وتجهیزات مربوطه ( ، اصناف و افراد مرتبط با صنعت رستوران، هستند. 

شربیانی گفت: در حاشیه این جشنواره نمایشگاه تخصصی مواد غذایی و صنعت رستوران داری با حضور برندهای معتبر برگزار می شود. 

وی یادآور شد: دکتر علی محمد بیدارمغز، رئیس اسبق تشریفات ایران در سازمان ملل و   دبیر سوم سفارت ایران در یونسکو و دکتر محمد فاریابی رئیس انجمن علمی بازاریابی کشور(شعبه استان اذربایجان شرقی)سخنرانان اصلی این جشنواره خواهند بود و مقامات ملی و استانی نیز در این جشنواره شرکت خواهند داشت. 

مدیر هماهنگی جشنواره تاکید کرد: بسیاری از رستوران ها بدون آنکه متوجه بشوند در حال از دست دادن مشتریان خود هستند. اغلب آنها زمانی متوجه این موضوع می‌شوند که یکباره متوجه کاهش آمار فروششان می‌شوند، در این موقعیت تصمیم گیری برای مدیران بسیار سخت می شود، زیرا به دست آوردن مشتری جدید نیازمند سرمایه گزاری و تبلیغات گران قیمت است. حتی با این حال افراد کمی از مدیران می توانند اعتبار گذشته خود را به دست آورند . اینجاست که کنترل کیفیت به صورت دوره ای اهمیت خود را نشان می دهد. 

وی ادامه داد: مدیران رستوران ها بفکر راهی جهت دریافت بازخورد مشتریان خود هستند و به صورت مرتب مشتریان خود تشویق می‌کنند تا نظرات خود را در اختیارشان قرار دهند 

شربیانی  اظهار کرد: علاقمندان جهت ثبت نام در این جشنواره و کسب اطلاعات بیشتر می ‌توانند با شماره تلفن‌های ۰۹۳۵۱۳۷۱۰۷۲ ۰۹۱۲۶۵۱۵۸۰۱، ۰۹۳۵۳۶۳۴۳۳۲ تماس گرفته و یا از طریق آی دی اینستاگرام @ restaurant.montakhab   اطلاعات لازم را کسب کنند. 

وی از عموم مردم  دعوت کرد در روز سوم شهریور ماه از ساعت ۱۰ صبح تا هشت شب از نمایشگاه تخصصی مواد غذایی و صنعت رستوران داری که درحاشیه این جشنواره در مجتمع پتروشیمی تبریز برگزار می شود، بازدید کرده و همچنین در نظرسنجی انتخاب رستوران منتخب مردم شرکت کنند. 

وی یادآور شد: علاقمندان جهت شرکت در نظرسنجی کد رستوران منتخب خود را  که در ذیل آمده است، به شماره ۱۰۰۰۶۶۶۷۸۳ ارسال کنند.

46

کد خبر 1291090

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =