محمد حمیدی مقدم، مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی انتخاب مستند «در جستجوی فریده» را به عنوان انتخابی شایسته که پیام‌آور صلح و نوع‌دوستی ایرانیان با جامعه جهانی است قلمداد کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمد حمیدی‌مقدم، مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی طی پیامی، انتخاب مستند «در جستجوی فریده» ساخته‌ مشترک آزاده موسوی و کوروش عطایی به عنوان نماینده سینمای ایران جهت معرفی به نود و دومین دوره‌ مراسم اسکار را تبریک گفت. در متن این پیام آمده است: «انتخاب و معرفی یک مستند ایرانی به آکادمی اسکار ۲۰۲۰‌، نشان از توجه متولیان امر به این مهم و توانایی، پویایی و استمرار کلیت سینمای ایران اعم از داستانی و مستند در مجامع بزرگ سینمایی جهان دارد.

معرفی فیلمی مستند که به وجوه مختلف انسانی و عاطفی مردم کشورمان می‌پردازد به مراسم اسکار، نوید روزهای متعالی‌تری را برای سینمای ایران دارد.

همه‌ این سال‌ها، سینمای مستند در کنار جریان فرهنگی سینمای داستانی، پیام‌آور صلح و نوع‌دوستی ایرانیان با جامعه جهانی بوده‌اند. مسرور و خوشحالیم که فیلمی مستند که واجد ارزش‌های انسانی ملت بزرگ ایران است، در مراسم اسکار ۲۰۲۰ شرکت می‌کند.

برای هنرمندان گرامی آزاده موسوی و کوروش عطایی و همه‌ی همکاران فیلم مستند «در جستجوی فریده» بویژه حمید نجفی‌راد، محمد حدادی، افشین عزیزی، حسن شبانکاره و انسیه ملکی که با حضور و همراهی در این پروژه، نقشی موثر در راه اعتلای سینمای پیشروی مستند ایران ایفا کردند، آرزوی سربلندی و موفقیت دارم.»

۵۷۲۴۵

کد خبر 1291218

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =