جونیور: از پروین ممنونم/ خوشحالم در پرسپولیس بازی می‌کنم

سایت باشگاه پرسپولیس نوشت: مهاجم برزیلی پرسپولیس می‌گوید خوشحال است به تیمی پیوسته‌ که در آسیا شناخته شده است و بیشترین قهرمانی‌ها را دارد.

خوزه  جونیور پس از عقد قرارداد با پرسپولیس گفت: «در این مدت درباره پرسپولیس آنقدر خوانده‌ام و شنیده‌ام که بدانم در تیم خیلی مهمی بازی می‌کنم و در ایران و آسیا پرطرفدارترین است. از این که در یک تیم پرطرفدار و سرشناس مثل پرسپولیس بازی خواهم کرد، خوشحال هستم. هر جای دنیا باشید بازی در چنین تیم‌هایی، خاص است.»
او ادامه داد: «البته می‌دانم هواداران تیم به قهرمانی عادت کرده‌اند و باز هم چنین انتظاری دارند. خودم را آماده کرده ام تا بتوانم بهترین کارایی را داشته باشم. دوست دارم گلهای زیادی بزنم. البته باید دید سرمربی چه وظایفی را از من می‌خواهد و در خدمت تیم خواهم بود. روزهای پرهیجان را از همین حالا احساس می‌کنم.»
براندائو درباره شماره پیراهنی که انتخاب کرد، خاطرنشان کرد: «ابتدا به شماره ۹ و ۹۹ فکر می‌کردم ولی وقتی شنیدم شماره ۷ خالی است، آن را خواستم. بعد هم که درباره این شماره برایم گفتند و این که تن چه بازیکن بزرگی بوده است نسبت به آن علاقمند تر شدم. فهمیدم این شماره برای پرسپولیسی‌ها خیلی مهم است. مهمترین پیراهن در بزرگترین تیم است.  من هم می‌خواهم برای پرسپولیس بازیکن مهم و موثری باشم که البته به کمک هم تیمی‌ها نیاز دارم. به من گفتند صاحب این پیراهن آقای پروین است و رسم این است که از او اجازه بگیریم. بعد هم گفتند در تماسی که داشتند این اجازه را گرفته‌اند. از آقای پروین ممنون هستم و به ایشان و هواداران قول می‌دهم تمام تلاش خودم را می‌کنم که ارزش این پیراهن و این شماره حفظ شود.»
بازیکن برزیلی سرخپوشان در پایان گفت: «بی‌صبرانه منتظرم همبازیان جدیدم را ببینم و با هواداران زیاد در ورزشگاه روبرو بشوم.»

255 41

کد خبر 1291247

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =