کل کل‌های فوتبالی‌ دختر محسن بنگر در مدرسه!

امروز دریا و دنیز بنگر همراه با پدرشان میهمان برنامه سلام صبح بخیر بودند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ دریا و دنیز بنگر اعلام کردند هر دو پرسپولیسی هستند. آنها در ابتدای برنامه سلام صبح بخیر گفتند: «صد در صد پرسپولیسی هستیم. خودمان از اول پرسپولیسی بودیم.» آنها اعلام کردند تحت فشار پدرشان پرسپولیسی نشده اند.

دریا درباره اینکه آیا پسر مهدی رحمتی که در همسایگی آنها زندگی می کند، پرسپولیسی است یا نه، گفت: «نه علی استقلالی شدید است.» او در پاسخ به این سوال که آیا بازی های پدرشان را تماشا می کردند جواب داد: «ما خیلی پیگیر بازی های بابا بودیم و یک وقتهایی وقتی زمین می‌خورد اعصابمان خرد می شد و ناراحت می شدیم. » دنیز دختر 5 ساله بنگر هم گفت: «بابا خیلی خوب بازی می کرد و وقتی مصدوم می شد نگران می شدم.»

دریا در پاسخ به اینکه آیا بابا حساس بود که پرسپولیسی باشید، گفت: «نه، بابا اصلا اینطور نبود و خودمان هم پرسپولیس را خیلی بیشتر از استقلال دوست داشتیم.» او درباره فیت ماندن پدرش بعد از فوتبال هم گفت: «پدرم خیلی رژیم غذایی را مراعات می‌کند و همیشه در حال ورزش است.»

او در پاسخ به اینکه آیا تا به حال شده در مدرسه به خاطر بابا کل کل کنی، گفت: «برخی حرفهایی می زدند و من جدی نمی گرفتم. مثلا می گفتند دختر محسن بنگر خودش را می گیرد ولی اینطور نبود. البته با استقلالی ها کل کل داشتم و از آنها می خواستم پرسپولیسی شوند.» دریا با کری خوانی برای استقلالی ها گفت: «پرسپولیس همیشه قهرمان است و احتیاجی به پیش بینی ندارد و فصل جدید هم قهرمان است.»

252 43

کد خبر 1291400

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =