اشتباه کردم که از استقلال به پرسپولیس رفتم

فرزاد حاتمی می‌گوید:«یک مبلغ پرت گفتم و آن زمان پرسپولیسی‌ها قبول کردند.»

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛فرزاد حاتمی بازیکن سابق فوتبال امروز مهمان سعید اکبری در برنامه "سلام صبح بخیر" بود که با تجربه حضور در تیم های مختلفی چون تراکتورسازی، سپاهان، استقلال، پرسپولیس و تیم ملی گزینه مناسبی برای گفتگو درباره لیگ برتر در آستانه آغاز آن بود.
حاتمی درباره سحرخیز نبودن خود گفت:  یکی از بازیکنان در انگلیس گفته بود من ساعت بعد از 9 و نیم شب را ندیده ام! من هم قبل از 9 ونیم صبح را تا به حال ندیده بودم!
مارکوپولوی لیگ برتر درباره اینکه شانس کدام تیم برای قهرمانی بالاتر است، افزود: سپاهان کادر خود را حفظ کرده اما استقلال و پرسپولیس در کادر فنی و بازیکنان تغییر داشته اند بنابراین شانس سپاهان بیشتر است، تراکتور سازی هم مدعی است. مثلا مربی گفت سروش را نمی خواهد و خیلی از بازیکنان را ممکن است در ترکیب نگذارد اما امیرخان قلعه نویی در سپاهان ماند و روی کاغذ مدعی تر از همه است.
وی با بیان اینکه من کمتر به برنامه زنده آمده ام، ادامه داد: من نباید از استقلال به پرسپولیس می رفتم و از همه بابت این موضوع عذرخواهی می کنم و اگر یک نفر هم در استقلال هوادار من بود برای احترام گذاشتن به او نباید این کار را می کردم. آن موقع جوان بودم با کسی هم مشورت نکردم و سرمربی پرسپولیس هم علی دایی بود که ازکودکی دوستش داشتم و رفتم.
حاتمی یادآور شد: من در نیم فصل استقلال 13 تا گل زدم اما برخی اختلافات پیش آمد که در این تیم نماندم. با تیم ملی هم در کره مقدماتی جام جهانی بازی کردیم. به فولاد هم رفتم. بالاخره انتخابات اشتباه زیاد داشتم. رفاقت با حنیف هم اشتباه بود! 
این بازیکن فوتبال تاکید کرد: اگر پرسپولیس هم بودم وبه استقلال می رفتم همین حرف را می زدم و به خاطر احساسات یک نفر هم نباید این کار را می کردم. چون از استقلال به تیم ملی رفتم، در کوتاه مدت این تیم بهترین تجربه ام بود اما در بلندمدت در تراکتورسازی در جام باشگاه های آسیا نتیجه خوبی گرفتیم و اگر آن سال از نقل و انتقالات محروممان نمی کردند مطمئنا قهرمان می شدیم. روزهای خوبی در تبریز داشتم.
وی بهترین مربی که با او کار کرده را امیر قلعه نویی خواند و در پاسخ به اینکه امسال لیگ برتر چقدر جذاب است، گفت: همین که دیر شروع می شود جذاب است. از آن ور زود تمام شد و از این ور دیر تمام می شود. همه می دانیم اوضاع مالی باشگاه ها خوب نیست و اگر بازیکن دغدغه مالی داشته باشد مثلا مستاجر باشد یا پیش خرید کرده باشد دغدغه های ذهنی به او فشار می آورد و اثر خود را روی زمین می گذارد. این مشکلات مالی روی جذابیت لیگ اثر می گذارد.


حاتمی درباره حواشی استراماچونی اظهار کرد: این شکلی قشنگ نیست و مدیران استقلال باید مدیریت کنند. یک مربی در فضای جدید قرار می گیرد و مطمئنا مربی جدید باید خودش را با شرایط وفق بدهد. به هر حال مدیران استقلال باید شرایط را مدیریت کنند و نگذارند تیم به حاشیه برود.
در ادامه تصاویری از حاتمی و دیگر فوتبالیست ها روی دیوار تصویری برنامه به نمایش درآمد که حاتمی درباره اولین تصویر اینطور واکنش نشان داد: قهرمانی استقلال بعد از چندین سال اتفاق افتاد و مهدی رحمتی با احترام به همه گلرهای ایران بیرانوند و بقیه که در چندین سال اخیر دروازه بان تیم ملی بودند، رحمتی یک سرو گردن از همه به ویژه در دوران اوجش بالاتر بود. مهدی باید از فوتبال خداحافظی می کرد. او 10 سال پیش در شمال شهرک ساخت و دیگر نمی دانم از فوتبال چه می خواهد! مهدی بگذار قدری جوان ها پول بگیرند، ول کن! از محمد نوری بدتر، مهدی است!
وی افزود: در این عکس امیرخان به من گفت چرا به پرسپولیس رفتی؟ من هم گفتم من به شما گفتم می خواهم به استقلال برگردم. او هم پاسخ داد باید منتظر می ماندی. من رضایتنامه ام را از فولاد با 400 میلیون گرفته بودم که آن را بخشیدم که دوباره به استقلال برگردم اما با گذشت یک هفته کسی به من زنگ نزد. بعد  از این مدت دیدم یک شماره رند دارد با من تماس می گیرد و متوجه شدم علی آقا دایی است. او هم گفت به سعادت آباد برو و ببین شیرینی سرپرست پرسپولیس چه می گوید. من هم رفتم و مبلغ پرتی گفتم که برای نیم فصل زیاد بود و دیدم موافقت شد! آن زمان این قرارداد خیلی خوبی بود. صبح بود نمی دانم شیرینی صبحانه خورده بود یانخورده بود هرچه گفتم قبول کرد و نوشت! اما حالا اگر در استقلال بودم به پرسپولیس نمی رفتم و بالعکس.

این فوتبالیست سابق با اشاره به اینکه ما 13 گل زدیم و پاداشمان را ندادند پادوانی از استقلال چه توقعی دارد، درباره حرف‌های بنگر که به ماجرای استقلالی بودن امیری و بیرانوند در برنامه دیروز اشاره کرد، گفت: محسن یک حرف می زند و شهر را به هم می ریزد.
حاتمی درباره مصاحبه علیه مهدی تارتار که گفته بود این مربی با تمام قدرت مقابل پرسپولیس ظاهر نمی شود، اظهار کرد: دیروز ظهر او زنگ زده بود و من با خانواده بودم آشتی کرده ایم. من هیچوقت زیر آن مصاحبه نمی زنم اما حرفی زدم که شیطنت خبرنگار باعث آن شد. من قلبا او را دوست دارم. ماشین مرا خوابانده بودند که سر تمرین آمدم و باشگاه پول هم نداده بود، در راه برگشت در اسنپ بودم که خبرنگاری زنگ زد و من هم هرچه از دهنم در می رفت گفتم! روز اول ماه رمضان بود و من روزه بودم و داشتم درباره بدهکار و طلبکار حرف می زدم که یاد حاج مهدی افتادم که چرا مرا اخراج کرد. به هر حال به او پیامک دادم و از او عذرخواهی کردم و در صفحه اینستاگرام خود هم این را گذاشتم.
این بازیکن سابق فوتبال درباره هاشم بیک زاده گفت: قبل از بازی کره جنوبی که رضا گوچی در آن گل زد از تمرین به هتل آمدیم، هاشم به اتاق پزشکی رفت. من پیش کی‌روش بودم. انصافا او از نظر روانی روی بازیکنان خیلی خوب کار می کرد. سرنربی کره گفته بود دوست ندارد ایران به جام‌جهانی برود. کی‌روش عکس او را روی کاغذ چاپ کرده بود. این مربی را به دزد دریایی تبدیل کرده بودند و حتی روی عکس نوشته بودند تحت تعقیب! هاشم هم آمد و به در و دیوار نگاه کرد و گفت فرزاد انتخابات شورای شهر این ها به ما چه ربطی دارد!؟ گفتم هاشم این سر مربی کره است! فکر کرده بود تبلیغات انتخابات است.
وی در بخش دیگری از سخنانش با دیدن عکسی از امیرحسین صادقی که قبلا با او درگیر شده بود گفت: امیرحسین بچه خوبی است اما بعضی وقتها شیرین کاری می کند. 
فرزاد حاتمی با دیدن عکس عمران زاده هم گفت: حنیف عمران زاده هر موقع جلوی هم بازی می کردیم می گفت داداش جان من یواش! او شهر قشنگ با مردم خونگرمی دارد. او همیشه در خلوت به من حرفهایش را می زد، وقتی امیرخان بازی اش نمی داد هم با من درد دل می کرد. یک بار گفت داداش یک چیزی می گویم به کسی نگو. او تا سوم راهنمایی بیشتر نخوانده و چون قد و هیکلش هم خیلی درشت بوده دیگر او را مدرسه راه نداده اند و ماجرای اینکه او برای درس خواندن رفته بود اما یکی از اقوام از او خواسته بود گوسفندانش را نگهداری و مدام آنها را سرشماری کند. گوسفندها ۱۳ تا بود ولی حنیف می‌شمرد و یکی زیاد می‌آمد. به عمویش هم گفته بود گوسفندها یکی زیاد شده!نگو او به اشتباه خودش را هم با گوسفندها می‌شمرد! خودش برای من تعریف کرد! می‌خواهید با او تماس بگیرید که تائید کند!
 

251 251

کد خبر 1291648

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =