این پرسپولیس را زیاد نمی شناسم

فراز کمالوند و تیم جدیدش یعنی پارس جنوبی جم، این فصل را باید از تهران و بازی با پرسپولیس آغاز کنند. البته این مربی جوان می‌گوید برای شروع فصل، آماده است هرچند مشکلاتی نیز وجود دارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛کمالوند در  این مورد گفت: بازی اول برای همه تیم ها سخت است. بالاخره ما هم باید با پرسپولیس بازی کنیم و کارمان دشوارتر از سایر تیم ها است به خصوص که با کوهی از مشکلات مالی و روحی به دیدار حریف می رویم ولی با این حال امیدهای زیادی داریم و انگیزه بازیکنان، دلم را برای این بازی سخت، گرم می کند. 
کمالوند اضافه کرد: پارس نسبت به فصل گذشته تغییرات گسترده ای داشت و برای آن که بتوانیم خودمان را در قالب تیم جدید به اثبات برسانیم نیاز به زمان و حمایت های بیشتری داریم. من در شرایطی به پارس اضافه شدم که بودجه باشگاه نسبت به گذشته کاهش یافت و مجبور بودیم با توجه به جیب و بودجه مان اقدام به خرید بازیکن کنیم. بازیکنان خوبی جذب تیم شده اند و انشالله با همین یارانی که داریم نتایج درخشانی کسب کنیم.
او در مورد شناختش از پرسپولیس نیز افزود: پرسپولیس را به اندازه کافی نمی شناسم. از یک سو این تیم نسبت به فصل قبل تغییراتی داشته و از طرف دیگر، نمی توانیم تاکتیک سرمربی جدید را حدس بزنیم. به همین علت باید روی خودمان حساب کنیم و با ارائه فوتبال خوب و بدون ایراد، انگیزه های مان را در راه کسب نتیجه به کار بگیریم.

251 251

کد خبر 1291683

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =